MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukali skarbów w pustostanie

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 16 marca 2011, 12:03
Aktualizacja: 12:04
Autor: red
Fot. red
Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom zatrzymanym przez wałbrzyskich policjantów na gorącym uczynku włamania do jednego z pustostanów mieszkaniowych w budynku przy ulicy Młynarskiej.

Wałbrzyscy policjanci IV komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku włamania do jednego z pustostanów budynku przy ulicy Młynarskiej trzech mężczyzn w wieku 23, 25 i 35 lat. Mężczyźni intensywnie pracowali przy demontażu instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz grzewczej. Ponadto przygotowywali do wywiezienia również inne przedmioty, które mogliby ewentualnie sprzedać na pobliskim skupie złomu.

Funkcjonariusze patrolujący ten rejon wieczorem usłyszeli dochodzące z wnętrza budynku odgłosy, których nie powinni tam słyszeć. Trójka złodziejaszków została zaskoczona sprawną akcją stróżów prawa.

Sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie wałbrzyskiej komendy. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Dyduch z numerem 1

Nieudane zakupy

Wjechał do rowu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kolina 16-03-2011 13:41
To w Wałbrzychu są PUSTOSTANY? Przy takim niedoborze mieszkań? Bardzo dziwne, chyba zawiadomię p. Kruczkowskiego.....
~marcin 16-03-2011 19:35
Przecież p. Kruczkowski publicznie stwierdził, że pustostanów w Wałbrzychu nie ma .... Chyba mały bałaganik mamy p. Piotrku.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Z wizytą w Świętoszowie

Zgubiła go prędkość

Kuchciński nie zaszkodził

Mistrzostwa w biathlonie

Darmowe tankowanie