MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szkolenie ponad wszystko

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 30 stycznia 2019, 13:25
Aktualizacja: 13:35
Autor: PAW
Fot. użyczone
ZLKS Zagłębie Wałbrzych było organizatorem "ZLKS Camp 2019", czyli 3–dniowego obozu szkoleniowego. Do Wałbrzycha przyjechały zaprzyjaźnione kluby Agros Żary, WKS Śląsk Wrocław, ZKS Bielawianka Bielawa.

Przez 3 dni lekkoatletyczna hala przy ul Chopina 1 a gościła 25 zapaśników, którzy wraz z trenerami spali w śpiworach w sali zapaśniczej. Dzięki właśnie takiemu podejściu do sprawy można zniwelować koszty i organizować takie campy dość często. Współpraca z innymi klubami, wspólna myśl szkoleniowa, mnogość sparingpartnerów na to pozwalają.

Trenerami na Campie w ZLKS byli : Michał Jóskowski (ZLKS), Tomasz Świerk (ZLKS), Krzysztof Szatko (ZLKS), Artur Mikołajczyk (Agros Żary), Lucjan Kwit (wychowanek ZLKS), Julian Kwit (WKS Śląsk Wrocław, wychowanek ZLKS), Łukasz Stolarczyk (ZKS Bielawianka Bielawa).

Przed naszymi zawodnikami ciężki okres przygotowawczy. Mateusz Kaczor oraz Mateusz Ropiak zostali powołani do narodowej kadry Polski juniorów młodszych i wraz z nią zaczynają obóz w Raciborzu, a następnie udają się na Białoruś, gdzie sprawdza się w turnieju międzynarodowym, po którym zostają na zgrupowaniu właśnie na Białorusi.

Pierwszy sprawdzian w kraju to Puchar Polski w Warszawie na początku marca.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zmodernizowany oddział

Kajtek Cup

Fundacja Tokarczuk

Nagrody za serca

Królowały zapasy

Kolejne odkrycie

Intensywny weekend

Gorce na szczycie!