Szczawno-Zdrój: Szczawno wysoko pokonało Victorię

Sobota, 11 kwietnia 2009, 18:39
Aktualizacja: 18:41
Autor: piasek
Dla walczących o utrzymanie piłkarzy ze Świebodzic i uzdrowiska mecz w Wielką Sobotę był niezwykle istotny. Zdecydowanie lepsi okazali się w nim gospodarze, wygrywając 4:1.

Mecz bardzo dobrze ułożył się dla MKS-u Szczawno-Zdrój. Już w 11 min ładną główką popisał się Piotr Horyk i podopieczni Wiesława Walczaka prowadzili 1:0. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Tuż po przerwie, dopiero, co wprowadzony na boisko Kacper Niemczyk, podwyższył na 2:0. Gospodarze nie zwalniali tempa i wciąż atakowali, czego efektem był gol z 71 min, autorstwa Roberta Kubowicza. Wprawdzie za chwilę goście ze Świebodzic strzelili honorową bramkę, ale wygraną gospodarzy w ostatniej minucie potyczki przypieczętował ładnym strzałem ponownie Kubowicz.

MKS Szczawno-Zdrój – Victoria Świebodzice 4:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Horyk (11), 2:0 Niemczyk (46), 3:0 Kubowicz (71), 3:1 Bielak (75), 4:1 Kubowicz (90).
MKS: Ilski – Borek, Smoczyk, Kula, Antas, Pyda, Truszczyński (62 Wojtarowicz), Drąg, Bębeniec (85 Kiczuła), Kubowicz, Horyk (80 Stanuszek)