MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Szczawieńskie inwestycje

Wiadomości: REGION, Szczawno Zdrój
Niedziela, 26 października 2014, 6:25
Aktualizacja: 6:43
Autor: red
Fot. UM Szczawno Zdrój
Pogoda dopisuje, co sprzyja postępowi prac przy realizacji szczawieńskich inwestycji.

Mowa o „Budowie hali sportowej przy ul. Słonecznej” i „Zagospodarowaniu na cele rekreacyjno-sportowe Wzgórza Gedymina i Słonecznej Polany”.

Zaawansowanie prac jest coraz bardziej widoczne - na ul. Słonecznej zabetonowane zostały trybuny hali, murowane są ściany zewnętrzne z bloczków silikatowych, montowany jest strop za trybunami nad pomieszczeniami technicznymi hali ( łazienki, szatnie, sanitariaty). Wykonane zostało przyłącze wodne do budynku kotłowni od ulicy Słonecznej, przyłącze kanalizacji sanitarnej do ulicy Mickiewicza, kanalizacja deszczowa od ul. Słonecznej.

Zaawansowane też są prace przy zagospodarowaniu Wzgórza Gedymina – wykonana została konstrukcja żelbetowa budynku (fundamenty, ściany zewnętrzne, strop dachu z ogniomurami); ściany wewnętrzne z bloczków silka, izolacja przeciwwilgociowa pionowa ścian wraz z dociepleniem.

Przystąpiono również do montażu ścianki wspinaczkowej z płyt prefabrykowanych do ścian zewnętrznych budynku klubowego. Podobnie jak przy realizacji hali sportowej, daleko posunięte są roboty instalacyjne: wykonana została wewnętrzna kanalizacja deszczowa i sanitarna budynku, sieć kanalizacji sanitarnej i wodnej do budynku, instalacja elektryczna zasilająca budynek. Przystąpiono też do montażu urządzeń na placu zabaw.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Minister w Wałbrzychu

Posprzątali górę

Rododendrony zakwitły

Akwarium już otwarte

Odnaleźli 63–latka

Zabiegają o przyjazd prezydenta