MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Świebodzice: Strażnicy miejscy uratowali człowieka

Wiadomości: Świebodzice
Piątek, 29 maja 2015, 15:57
Aktualizacja: 16:02
Autor: opr.red.
Fot. www.swiebodzice.pl
Dzięki wielkiej determinacji i szybkości działania strażnicy miejscy uratowali człowieka przed śmiercią. 42–letni mężczyzna (nie jest mieszkańcem Świebodzic) chciał rzucić się pod przejeżdżający pociąg.

Do tej dramatycznej sytuacji doszło dziś, 29 maja, około godz. 11. Funkcjonariusze Straży Miejskiej zostali powiadomieni przez pasażerów dworca kolejowego o dziwnie zachowującym się człowieku. Mężczyzna klęczał i modlił się na peronie, a jego zachowanie wskazywało, że może zrobić sobie coś złego.

Patrol natychmiast przyjechał na dworzec i niemal w ostatnim momencie odciągnął desperata od torów. Na peron właśnie wjeżdżał pociąg. Mężczyzna został przekazany policji.

Strażnikom należą się słowa uznania i podziękowania za taką postawę. Straż Miejska na co dzień nie cieszy się niestety sympatią społeczeństwa, dlatego tym bardziej za takie interwencje należą się świebodzickim funkcjonariuszom gorące podziękowania. Udowodnili, że Straż Miejska nie tylko pilnuje porządku i przestrzegania prawa - ale także niesie pomoc innym.

Czytaj również

Miłośnik gier

Nieuważna ekspedientka

Perfumy i sprzęt sportowy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ta pomoc to: 29-05-2015 23:51
jeden przypadek na 100000000000
~obywatel 30-05-2015 14:10
wiecznie nie zadowolony mieszkaniec karają mandatami nie dobrze pomogą innemu człowiekowi nie dobrze ... ale jak zastawia garaż to zaraz dzwonisz na SM .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mierzą prędkość

Czysto na Chełmcu

Przyjedzie Duda

Bezpieczeństwo w wakacje

Upodobał sobie Podzamcze