MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sukcesy Bartłomieja Kwiatka

Wiadomości: Kraj
Wtorek, 26 listopada 2013, 15:07
Aktualizacja: 15:07
Autor: PAW
Miło nam poinformować, że Bartłomiej Kwiatek reprezentujący barwy Sudeckiego Ludowego Klubu Sportowego Książ, otrzymał dziką kartę uprawniającą go do startu podczas Volkswagen Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi.

VW HPP odbędzie się podczas cyklu jednych z największych zawodów halowych w Polsce - Cavaliada Tour. Cykl składa się z trzech imprez, które odbędą się kolejno w Poznaniu (6-8 grudnia), Lublinie (6-9 marca 2014) i Warszawie (13-16 marca 2014). Przypomnijmy, że Bartek na co dzień specjalizuje się w zaprzęgach jednokonnych, a w zeszłej edycji Bartek wywalczył brązowy medal Pucharu Polski.

Tymczasem w sobotę 23 listopada w Krajkowie (woj. wielkopolskie) odbyły się kwalifikacje do Volkswagen Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi. Bartłomiej Kwiatek, mimo posiadania dzikiej karty, która zapewnia mu start w VW HPP, stanął do rywalizacji w zawodach. W VW HPP udział weźmie trzech tegorocznych medalistów Mistrzostw Polski (które odbyły się w Książu). Bartłomiej Kwiatek jako zawodnik z dziką kartą oraz dwóch zawodników wyłonionych podczas sobotnich rozgrywek. Bartek chciał udowodnić, że dzika karta nie znalazła się w jego rękach przypadkiem. Zawodnik pokazał klasę. Powożąc końmi Sonet i Jack Daniells w wielkim stylu wygrał kwalifikacje do VW HPP, którego pierwszy etap już za dwa tygodnie podczas Cavaliady w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Grali w Europie

Święto kolarstwa

Mistrzostwa w biathlonie

Kuchciński nie zaszkodził

Gabriel Wójcicki finalistą

Kolarskie zmagania

Radni będą głosować w sprawie referendum

Szczawno w centrum