MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Strefa szkoli zdalnie

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Czwartek, 4 czerwca 2020, 6:47
Aktualizacja: Piątek, 5 czerwca 2020, 8:30
Autor: red
Fot. użyczone
W maju 20220 r., kolejnych 800 przedstawicieli firm otrzymało od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST–PARK” wsparcie w postaci webinariów – szkoleń online pozwalających w szybkiej, wygodnej i przystępnej formie na poszerzenie przez uczestników swojej wiedzy.

Pośród wielu tematów uczestnicy mogli, między innymi, poznać rządowe rozwiązania kryzysowe, instrumenty antykryzysowe przewidziane w Kodeksie Pracy, zmiany w ofercie benefitów pracowniczych w dobie COVID19 czy dowiedzieć się, jak przeciwdziałać mobbingowi w miejscu pracy. W sumie przeprowadzono 19 seminariów online, które według przeprowadzonych ankiet zostały wysoko ocenione przez uczestników.
– Cieszy nas duże zainteresowanie przedsiębiorców webinariami organizowanymi przez wałbrzyską strefę i zadowolenie z nich uczestników. Szkolenia odbywają się za pomocą profesjonalnej platformy do wideokonferencji – wyjaśnia wiceprezes WSSE Kamil Zieliński. – Należy zaznaczyć, że szkolenia kierujemy do wszystkich przedstawicieli biznesu, nie tylko do firm działających w naszej strefie, a za uczestnictwo w webinariach w dalszym ciągu nie są pobierane żadne opłaty – podkreśla wiceprezes Zieliński.

W czerwcu planowane są kolejne działania wspierające walkę z kryzysem. Program webinariów na czerwiec dostępny jest na stronie internetowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”:
https://invest-park.com.pl/blog/2020/05/08/wsse-szkoli-zdalnie/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Intensywnie koło Tesco

Dzieci nagrodzone

Nasi ambasadorzy

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

WORD–y wracają do formy

Aktywne wakacje

Najlepszy projekt

Nowe eksponaty