MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Starosta nie ma zastrzeżeń do pracy swojego asystenta

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Czwartek, 13 lutego 2014, 10:15
Aktualizacja: 22:54
Autor: red
Fot. red
Starosta Józef Piska nie ma zamiaru zwalniać swojego asystenta Mateusza Mykytyszyna. Tego domagał się radny Krzysztof Kwiatkowski.

Treść odpowiedzi, jakiej w tym zakresie udzielił starosta Józef Piska, znajduje się na załączonym zdjęciu.

Czytaj również

Czysto na Chełmcu

Bezpieczeństwo w wakacje

W Dolnośląskiem Duda z 39%, Trzaskowski z 32,5%

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Jędrek 13-02-2014 15:01
No nareszcie Starosta pokazał Kwiatkowskiemu ,że jest tylko radnym a rządzi Starosta i on podejmuje ostateczne decyzje . Ludzie z WWS to ludzie zawsze z krzywą miną , zawsze wiedzą lepiej w każdym temacie . To więc jak to jest , chcecie rządzić i mówić staroście co ma robić , bo jak nie to .... to co ?? a ....... Najpierw trzeba wygrać wybory , mieć większość do rządzenia nie ? a jak już to stawiać mądre wnioski dające pożytek społeczny a nie rozgrywki osobowe . Zobaczycie w najbliższych wyborach co o Was myśli społeczeństwo a mysli ?????
~jogi 13-02-2014 16:48
Pan Mykytyszyn ksywa DAISY stokrotka już jest prezesem jakiegoś tam stowarzyszenia więc po jakiego jeszcze jest pomocnikiem , asystentem ??? Kase bierze tu i tam !!! Nie jestem zwolennikiem WWS ale teraz to mają racje.
~ola 13-02-2014 17:27
Jędruś po wyborach w powiecie nie bedzie nawet smrodu po piksach orplach i reszcie klakierów. Starosta Piksa pokazał całemu społeczeństwu że jest figurantem który tylko wykonuje polecenia cezara. To najsłabszy zarząd w historii powiatu.
~Jedlina 13-02-2014 18:34
Teraz jak brakuje kasy na lodowisko to Orpelek za psa podatek z 50zł podniesie do 100zł. Sprawdzałam większośc gmin ma 10zł od PIESKA ale w Jedlinie Jas fasola każe płacić 50zł. Podatki najwyższe ale dróżki do lasu buduje, zamiast zająć się problemami mieszkańców. Czarodziejska góra ludzie kochani trzy osoby na krzyż a podatki na utrzymanie w tysiacach.
~evi 13-02-2014 21:29
Jogi ty wiesz co to jest stowarzyszenie? Praca zarządu w stowarzyszeniach zgodnie z ustawą jest wykonywana społecznie (czytaj: ZA DARMO!). Poczytaj sobie lepiej ustawę o stowarzyszeniach zanim coś palniesz. A takich co poza pracą mają czas na działalność społeczną i robić coś dobrego dla innych powinno się wynosić na piedestały a nie opluwać!
~Rebel Yell 14-02-2014 9:50
evi przestan bajki opowiadac, jak chcesz to przyjrzyj się finansom osob prowadzących fundacje i stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

Trzaskowski kontra Duda

Wspierają Trzaskowskiego

Trzaskowski zyskuje

Mierzą prędkość