Zalogowanych: 7

Wałbrzych: Starcie Górników

Wtorek, 30 czerwca 2020, 10:14
Aktualizacja: 10:18
W kolejnym meczu kontrolnym, piłkarze Górnika Wałbrzych rozgromili Górnika Gorce 9–2.

W pierwszej połowie wałbrzyszanie zdobyli 5 bramek. Już w 8. minucie mocnym strzałem z 15 metrów wynik otworzył Dawid Rosicki. Trzy minuty później z 5 metra gola strzelił Adam Niedźwiedzki. W 17. minucie Siwiński minął bramkarza Gorc Szymona Garwola i zdobył bramkę na 3:0. Na 10 minut przed gwizdkiem bramkę na 4:0 zdobył Mateusz Biskup, a minutę później na 5:0 podwyższył Adam Niedźwiedzki. Tuż przed przerwą pierwszą bramkę dla Gorc zdobył Karol Garwol. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:1.

Druga połowa nie wiele odbiegała od pierwszej. Już po pięciu minutach gola zdobył Krawczyk strzałem do pustej bramki, a chwilę później Siwiński podwyższył na 7:1. Karol Garwol w 58. minucie zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu. Parę minut po wejściu na boisko Kamil Reczulski wszedł w pole karne i z paru metrów zdobył bramkę na 8:2. Swoją wszechstronność /na co dzień jest bramkarzem/, udowodnił ponownie w 79. minucie, zdobywając ostatnią, dziewiątą bramkę tego meczu.

SKŁAD: Malczewski /br/, Sobiesierski /kpt/, G.Michalak, Dudek, Rosicki, Marciniak, Biskup, Niedźwiedzki, Krawczyk, Siwiński, testowany oraz Reczulski.

Źródło: Górnik Wałbrzych