MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Spotkanie wigilijne w Komendzie Miejskiej Policji

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 27 grudnia 2012, 7:35
Aktualizacja: 8:19
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie wigilijno – opłatkowe. Zaproszeni goście oraz policjanci zgodnie z tradycją przełamali się opłatkiem, życząc sobie radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w Nowym 2013 Roku.

Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu insp. Ryszard Błażnik, złożył świąteczne życzenia policjantom, pracownikom policji i wszystkim zaproszonym gościom. Podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie i trud wkładany podczas codziennej służby w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Wałbrzycha.

W imieniu zaproszonych gości życzenia wszelkiej pomyślności złożył Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełamej. Następnie wszyscy wspólnie obejrzeli program słowno-muzyczny przygotowany przez młodzież z Zespołu Szkół w Starych Bogaczowicach. Wspaniały występ został nagrodzony gromkimi brawami. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu wręczył młodym artystom drobne upominki.

Po wysłuchaniu słów Ewangelii odczytanej przez ks. kapelana Jacka Biernackiego wszyscy składając sobie życzenia przełamali się opłatkiem oraz uczestniczyli we wspólnej Wieczerzy Wigilijnej.

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Lato w żłobku

Promesy na sprzęt

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~brat 27-12-2012 10:57
No słyszałem, że występ dzieciaków ze Starych Bogaczowic był rewelacyjny! "Szopka" na wesoło? I to jest to! Taki występ należy pokazywać wszędzie. Szczególnie tam gdzie pojawiają się konserwatywni katecheci, księża. Religia jeżeli już jest, to niech się zmienia tak samo jak wszystko wokół nas. Panie Dyrektorze Zespołu Szkół - serdeczne gratulacje. Tak trzymać!
~SUR 27-12-2012 17:07
No, no te Stare Bogaczowice to jakiś ewenement. Sport (kolarze) na poziomie czołówki Polski, tutaj słyszę, że coś innego też potrafią zrobić na wysokim poziomie! Dobra szkoła nie ma co. Mała i wiejska. Co pan na to panie prezydencie Szełemej? A w Wałbrzychu ze szkół tylko robić molochy i kombinaty pan umie. Poziom? A kto by się takimi pierdołami przejmował! u bachorów . I jeszcze jedno. W tym Zespole Szkół dyrektorem jest chyba kobitka?
~ksg 31-12-2012 21:56
jaja, policja do roboty, a nie wigilia i nic nie robienie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nasi ambasadorzy

Książ w średniowieczu

Duda w Wałbrzychu

Modne wzory paznokcie hybrydowe 2020 – galeria zdjęć

Szełemej w Chwaliszowie