MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Sportowy awans

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Piątek, 14 sierpnia 2020, 9:34
Aktualizacja: 9:36
Autor: PAW
Fot. Gwarek Wałbrzych
Jak informuje klub Gwarek Wałbrzych, od tego sezonu na zasadzie transferu definitywnego do IV ligowej Lechii Dzierżoniów przeszedł wychowanek Gwarka Aleksander Krzyżaniak.

Olek to obecnie 17-letni bramkarz, który swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiał na stadionie przy ulicy Jagiellońskiej. Przez wiele lat był podporą drużyn Gwarka, zaczynając od Orlików, kończąc na Juniorze Młodszym. Swoją ciężką pracą oraz sportowym charakterem udowodnił działaczom Lechii, że warto dołączyć Olka do kadry pierwszego zespołu. Jesteśmy pewni, że już niedługo będziemy mogli oglądać naszego wychowanka na IV ligowych boiskach.

Źródło: Gwarek Wałbrzych

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
14%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Zadecydowała końcówka

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha

Ulica Europejska

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~KSG 14-08-2020 13:20
Taki transfer to dramat! Młodzi zdolni z Wałbrzycha i okolic powinni trafiać do Górnika, który powinien z nich budować zespół na Centralną Ligę Juniorów - bo tradycje szkolenia młodzieży oraz wyniki zobowiązują. Ale skoro miasto nie ma pomysłu na sport dziecięcy i młodzieżowy, to efekt jest taki, że wałbrzyskie talenty wyciągają nam już nie tylko Wrocław czy Lubin, ale nawet taki Dzierżoniów! KATASTROFA!
~Mmmm 14-08-2020 19:38
do: ~KSG (13:20)
Zgadza się ale jak ktoś chodzi do szkoły i się uczy w innym mieście to co ma na siłę zostać w Wałbrzychu. Oczywiście, że w Wałbrzychu powinien być poziom ale na to trzeba czasu. Trzeba zacząć od najmłodszych bo tacy zawodnicy po 17-18 nie będą tutaj grać.
~Chargester 15-08-2020 10:06
do: ~Mmmm (19:38)
Jasne, nic na siłę. Pytanie tylko, czego potrzeba by edukacja w naszym mieście mogła być konkurencyjną ofertą dla ościennych ośrodków? Tak by chciano tu się i uczyć i grać/pracować i wybiegając dalej - po prostu żyć. To bardziej złożony problem, ale warto chyba już się trochę nad tym pochylić bo jak pokazują ostatnie statystyki, Wałbrzych wyludnia nam się w coraz szybszym tempie.
~40i4 15-08-2020 10:58
do: ~KSG (13:20)
Brawa dla Gwarka za pracę z dziećmi i młodzieżą. KSG nie zgodzę się z Tobą, chłopak powinien jak już grać w seniorach Gwarka (dlatego też czekam z utęsknieniem na informację o reaktywacji seniorów) a nie w KP. Wychowajcie swoich uzdolnionych piłkarzy a nie piszcie "dajcie nam, gdyż nam się należy". Lata 80-te się skończyły zacznijcie sami pracować od podstaw a nie wyciągać łapy dookoła. A co do Dzierżoniowa to dobry ruch, tam potrafią dobrze pracować z młodzieżą i zapewne za jakiś czas usłyszymy jeszcze o nim. Olek powodzenia, będę trzymał za Ciebie kciuki!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

20–lecie krzyża

Cenna wygrana

Pamiątkowa tablica

30 drzew na 30–lecie

Strzeleckie fajerwerki