MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Spacery wstrzymane

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 12 sierpnia 2020, 12:38
Aktualizacja: Czwartek, 13 sierpnia 2020, 8:13
Autor: red
Fot. Schronisko dla Zwierząt
Wałbrzyskie Schronisko dla Zwierząt informuje, że w trosce o zdrowie podopiecznych, do niedzieli włącznie spacery zostają wstrzymane.

- Prosimy o zrozumienie i uszanowanie naszych psiakow, za które odpowiadmy i musimy o nie dbać również w upały. Robimy to dla ich dobra i przede wszystkim bezpieczenstwa, bo o udar cieplny nie trudno w takich warunkach. Decyzja taka została podjęta wspólnie z lekarzem weterynarii obsługującym nasze schronisko - czytamy na profilu społecznościowym Schroniska.

W przypadku gdy temperatura będzie bardziej odpowiednia, spacery będą wznowione. Wszystkie informacje będą udostępniane na bieżąco.

Wszystkie osoby posiadające psiaki prywatnie pracownicy Schroniska proszą również o ostrożność i unikanie spacerów w godzinach największego słońca. Najlepiej by odbywały się wcześnie rano i późno wieczorem. Unikajcie również zabaw z psiakiem na dworze, zadbajcie, by psiak miał dostęp do wody w domu i na spacerze, unikajcie chodzenia po rozgrzanym asfalcie oraz nie poruszajcie się samochodami z nimi - nie wspominając o zostawianiu ich w nagrzanym samochodzie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
2
33%
Hahaha
1
17%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Posprzątają szlaki

Szczepienia i ostrożność

Stoją pierwsze campery

Wracają autobusy

Ubezpieczenie kota w domu i mieszkaniu – ile kosztuje?

Gmina z wifi

Zalewski i Gadowski

Ulica Europejska