Czytających: 5952

Wałbrzych: SMS ograny

Czwartek, 25 lipca 2019, 13:38
Aktualizacja: 13:39
Wczoraj w Środzie Śląskiej AZS PWSZ Wałbrzych rozegrał kolejny mecz sparingowy pokonując UKS SMS Łódź 2:1.

Nasz zespół objął prowadzenie w 15. minucie, gdy Ewa Cieśla skutecznie wykonała rzut karny za zagranie piłki ręką. Dziesięć minut później ta sama zawodniczka ponownie stanęła przed szansą, jednak tym razem jej strzał z „wapna” obroniła bramkarka UKS. Ta sytuacja zemściła się w 30′, gdy łodzianki zdołały doprowadzić do wyrównania i do przerwy było 1:1. Po zmianie stron nadal trwała wyrównana walka i dopiero w 80′ Alicja Materek popisała się skutecznym rajdem i pokonując golkiperkę UKS ustaliła wynik spotkania na 2:1. Kolejny mecz AZS PWSZ rozegra w sobotę o 11 w Żaganiu z Olimpią Szczecin.

Skład AZS: Sapor, Kędzierska, Ostrowska, Zawadzka, Szewczuk, Rozmus, Cieśla, Rapacka, Głąb, Materek, Fabova oraz Migacz, Turkiewicz, zawodniczka testowana, zawodniczka testowana.