MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Słowa o czynach niech świadczą o nim – co o Robercie Jagle sądzą inni?

Wiadomości: Walbrzych/Świdnica
Środa, 5 października 2011, 19:00
Aktualizacja: Czwartek, 6 października 2011, 7:42
Autor: red
Robert Jagła
Fot. użyczone
Spokojny, konsekwentny, rzetelny. Zależy mu na „małej ojczyźnie”, nigdy od nikogo nie odwraca się plecami. Tak o kandydacie na posła mówią m.in. prezydent Świdnicy, wicestarosta wałbrzyski, rajdowiec i prezes dziecięcego towarzystwa. O ludziach świadczą czyny, a czyny wpływają na opinię innych. Robert Jagła w ocenie lokalnych autorytetów idealnie sprawdzi się w roli reprezentanta naszej społeczności w parlamencie.

Lucyna Malinowska, prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Świdnicy:
- Robert Jagła imponuje spokojem, opanowaniem, otwartością na ludzi. To nie jest typowy działacz polityczny. Jest skromny. Znam go jako człowieka, który jednoczy ludzi i można mu zaufać.

Właśnie spokój, otwartość na problemy innych oraz konsekwencja w działaniu to najczęściej wymieniane cechy osobowości Roberta Jagły. Ale są też inne.

Izabela Katarzyna Mrzygłocka, poseł na sejm RP:
- Robert Jagła to osoba godna zaufania. Współpracujemy od wielu lat i nigdy się na nim nie zawiodłam. Jest bardzo konsekwentny w dzianiu i stanowczy. Dzięki swojej pracowitości osiągnął bardzo wiele. Co ważne, nie jest typem polityka, który dąży do celu za wszelka cenę. To po prostu porządny człowiek.

Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy:
- Zależy mu na Małej Ojczyźnie. Widać u niego gotowość działania ku lepszemu.

Beata Szczepankowska, prezes Uzdrowiska Szczawno–Jedlina S.A:
- Robert w Parlamencie będzie potrafił rozwiązywać nie tylko problemy polityków, ale i mieszkańców.

Augustyn Skrętkowicz, wicestarosta wałbrzyski:
- Robert jest towarzyski i sympatyczny, a także konsekwentny i rzetelny. Można mu zaufać.

Roman Michalkiewicz, działacz sportowy:
- Robert Jagła jest człowiekiem spokojnym, przyjemnym, naturalnym i opanowanym. Rozmowa z nim toczy się w sposób kulturalny i na poziomie, nawet mimo różnic w poglądach. Jest tolerancyjni i opanowany.

W samych superlatywach o kandydacie na posła wypowiada się Adam Duś, szef oddziału dowodzenia i łączności Dowództwo Śląskiego okręgu wojskowego, ostatni dowódca garnizonu Strzegom, szef oddziału łączności i dowodzenia G-6 czwartej zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku. Adam Duś i Robert Jagła pracują obecnie razem w firmie Grabinex Sp. z o.o.

Adam Duś, były wojskowy:
- Robert jest wręcz wymarzonym współpracownikiem, jest spokojny i konkretny. Bardzo go polubiłem. Można z nim porozmawiać na każdy temat. Popieram jego program, nie ma w nim nic udawanego. Sam Robert jest rzetelny i sumienny w tym, co robi.

Adam Duś zna Roberta Jagłę od kilku miesięcy. Dużo dłużej kandydat Platformy Obywatelskiej przyjaźni się z Piotrem Starczukowskim, właścicielem Akademii Bezpiecznej Jazdy i kierowcą rajdowym.

Piotr Starczukowski, kierowca rajdowy:
- Znamy się od 1997 roku. Jest to otwarty, szczery, zaangażowany w sprawy regionu i ludzi człowiek. Jego najważniejszą cechą jest to, że nigdy od nikogo nie odwraca się plecami. Zawsze wysłuchuje próśb i niesie pomoc.

Krzysztof Sołtys, przewodniczący Rady Powiatu w Świdnicy:
Już w najbliższą niedzielę, 9 października, Robert Jagła podda się ocenie wyborców. Czy warto zakreślić krzyżyk przy jego nazwisku? Tak, warto, ponieważ Robert daje się porwać działaniu, jest sumienny, konsekwentny i łatwo nawiązuje kontakty

Mirosław Sośnicki, pisarz:
- Robert Jagła jest moim przyjacielem, a prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Takich ludzi, którzy są z nami na dobre i złe warto promować, warto wybierać. Niech idą dalej. Wiem jedno. Nie zwiodą! Działając na rzecz regionu Robert Jagła udowodnił , że potrafi walczyć o społeczne cele. Jestem głęboko przekonany, że może stać się dobrym, odpowiedzialnym posłem RP. Dlatego proszę Państwa o poparcie dla Roberta Jagły.

Bolesław Marciniszyn, przedsiębiorca, były Prezydent Świdnicy, były Wojewoda Wałbrzyski:
- Działalność społeczna i polityczna pokazuje go jako doskonałego organizatora i logistyka. Swoją pracą udowodnił sumienność i wytrwałość, a to zalety , którymi powinien wyróżniać się kandydat do Sejmu RP. Dlatego uważam, że swoim doświadczeniem, zdobytym ciężką pracą, będzie godnie służył Polsce. Robert to kandydat godny Waszego zaufania.

Robert Jagła kandyduje z 5 pozycji z listy Platformy Obywatelskiej.

Lokale wyborcze będą czynne w niedzielę, 9 października, w godzinach 7.00-21.00.

Czytaj również

Lewica z pomysłami

Większość za rządzącymi

Przedwyborcza debata

Komentarze (27) Dodaj komentarz

~Wałbrzyszanin 5-10-2011 19:22
Ja zagłosuję na PSL http://www.youtube.com/watch?v=tHt3eXLbhE8&feature=related
~nie xionc 5-10-2011 19:30
Żeby poznac człowieka, oprócz jego przyjaciół należy wysłuchac też jego wrogów.
~ 5-10-2011 19:30
ja do rajdu o kropelce,to nie wiedziałem,ze taki człowiek jest.powaznie.
~ 5-10-2011 19:38
Dla wszystkich miejsca w sejmie nie starczy,co wy bidulki potem zrobicie jak odpadniecie z tego wyscigu???
~marcin 5-10-2011 19:55
Wszystko ok, tylko to nowa twarz PO w naszym regionie. I zgadzam się z komentarzem "nie xonic". Jak PiS da mu popalic, zbeszta, zrówna z ziemią porówna do szatana - wroga ludzkości, doniesie do prokuratury, wynajdzie kochanki, a nie daj Boże kochanków, oraz jakieś inne szwindle (oczywiście wg pisiorów) - przysięgam facet ma mój głos. Tylko do walki z tą pisowską agresywną hordą może rzeczywiście za spokojny ...
~rivendell 5-10-2011 20:45
Jagła, bój się Boga podnóżku Chlebowskiego! Wstydu oszczędź!
~Witek 5-10-2011 21:17
Nie będę głosował ani na PO ani na PIS. Moi kandydaci to PSL, przynajmniej nie słychać o ich udziale w aferach. Są konsekwentni w realizacji spraw społecznych. A p. Jagła to kuzyn i były dyrektor biura posła Chlebowskiego. A te opinie w/w są skromniutkie.
~ 5-10-2011 21:43
Toż to poplecznik Chlebowskiego, nie znaczący pionek który gdyby nie Chlebowski nie byłby 1 go dnia dyrektorem ośrodka egz.kierowców w Wchu. Całe szczęście że odszedł.
~Limciu 5-10-2011 21:52
Coś w tych superlatywach brak konkretów. Może jakiś, choćby malutki przykładzik pozytywnego działania pana Jagły ? Ja znam to nazwisko jedynie z WORD Wałbrzych czy Dworzyska w Szczawnie Zdroju - ale chyba tymi "osiągnięciami" nie ma co się chwalić. No i oczywiście czytałem o powiązaniach rodzinnych tego pana z niesławnym posłem z Wierzbnej, gdzie również mieszka pan Jagła.
~ 5-10-2011 22:05
to ze go nikt nie zna to jedyny plus.....bo na innych platformersow juz nie ma co głosowac
~Adam 5-10-2011 22:06
To artykuł sponsorowany ? Bo tak mi się coś zdaje. Tylko infa nie ma o tym.
~ 5-10-2011 22:12
jeeeezuuuu Adam,wszystko przed wyborami to artykuły sponsorowane.przeciez z czegos musza zyc gazety,portale,pismaki...raz na 4 lata oskubia politykierów i tyle maja...a ty ze skarbowej jestes?,poczytaj sobie o jagle(ja nawet nie wiem kto to jest) i pociesz sie tym,ze zobaczy ławe sejmowa jak swinka niebo.pzdr
~fanpalikota 5-10-2011 22:19
Ruch Palikota-jedyna alternatywa!!!!
~ 5-10-2011 22:24
Twój Palikot trafił na dobry czas ,nic wiecej.Tragiczne jest to,ze tak szybko zbiera elektorat.Wszystko dlatego,ze nie ma na kogo głosowac.
~ 5-10-2011 22:52
a ja popieram Zalewską. Jagła jest taki świetny, że nawet z 1 miejsca w ostatnich wyborach samorządowych nie dostał się do rady powiatu, tak go wszyscy wyborcy kochają... Powiązany z Chlebowskim, jego były dyrektor biura, zresztą powiązany rodzinnymi więzami. To są bardzo złe referencje. Redakcjo a gdzie dopisek o materiale sponsorowanym?
~rebuz 5-10-2011 23:01
Spokojny, konsekwentny, rzetelny? To dlaczego dziś jego mercedes zajmował na parkingu przy Tesco 2 miejsca parkingowe ? Zmieścił by się na jednym...
~Laska Marszałkowska 5-10-2011 23:06
OMG!
~aaa 5-10-2011 23:32
kolejny pionek platformy, osoba bez kompetencji na stanowiskach menadżerskich, wstyd!!!!!!!
~~` 5-10-2011 23:48
jak ty rebuz mylisz vw z mercedesem i jedno miejsce z dwoma to do okulisty idź leczyć oczy bo na głowę już za późno. Byłem też tam i widziałem.
~Kris 6-10-2011 1:53
Bezpieczna i uczciwa Polska! - Tylko PiS!
~ 6-10-2011 15:54
Co za g...... Toż to jest normalna reklama.
~robusmamcie 6-10-2011 17:27
Jagła pamiętamy rivendell!!!
~robusmamcie 6-10-2011 17:30
a walbrzyszek.pl i ska. to niezły kibel, w którym każdy może srać byle tylko zapłacił
~Corleone 6-10-2011 22:52
niech ten kandydat na ciepłą posadkę opowie jak rozwalił w bardzo krótkim czasie szczawieński Rivendel,do dzisiaj po nim sprzatają i posprzątac nie mogą
~Tak, dokładnie 6-10-2011 22:53
jest siostrzeńcem niejakiego - już nie długo byłego - posła Zbysia Ch., co załatwiał na 90%... Pewnie, że się nadaje na posła, bo może tak jak rozłożył Rivendell rozłoży polski Parlament... Toż to manager, że ho, ho... na pewno zostanie posłem... tak na 90% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale tych 10% mu jednak będzie brakować do uzyskania mandatu posła.
~zetor 7-10-2011 9:27
przecież on jest niższy od Kaczyńskiego
~sumienie 7-10-2011 16:51
Jego "nietuzinkowość i nadprzeciętność" wynika z faktu, że jest siostrzeńcem Zbigniewa Chlebowskiego oraz na tym, iż zrujnował szczawieński Rivendell... i tyle... Rzeczywiście w tym aspekcie jest wyjątkowy... A opinie ludzi z artykułu ?! No cóż... jeżeli - z przyczyn obiektywnych - nie mogą wchodzić w tyłek Z. Ch. bezpośrednio, to czynią to pośrednio poprzez "popieranie" rodziny Z.Ch. Piękna nasza Polska cała ale bardzo ZNEPOTYZIAŁA (TO OD SŁOWA NEPOTYZM)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nobel dla Tokarczuk!

Kobiety zabierają głos

Niepewny los basenu

PiS wygrał wybory

Wyraźnie na PiS