Czytających: 5465

Wałbrzych: Siatkarskie mecze młodzieżowych drużyn Victorii

Wtorek, 15 stycznia 2013, 16:01
Aktualizacja: 16:02
Siatkówka wałbrzyskiej Victorii to nie tylko zespół seniorów, który ostatnio nieco zawodzi, ale również drużyny młodzieżowe.

Kadeci Victorii ulegli w Jaworze Spartakusowi 1-3. Nasi walczyli bardzo ambitnie, ale to się okazało za mało na rywali. Dwa pierwsze sety Spartakus wygrał do 21. W trzeciej partii nasi byli górą i zwyciężyli do 19, ale czwarty set już nie przebiegał po myśli wałbrzyszan, bowiem Spartakus wygrał seta do 22 i cały mecz 3-1.

Juniorzy przegrali w Legnicy z Ikarem 2-3 po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu. Szkoda tych straconych punktów, bo zwycięstwo było w zasięgu ręki.

Młodzicy pojechali na turniej do Oławy. Wygrali tam oba mecze. Pokonali miejscową Olavię 2-0 oraz Top Bolesławiec 2-1. Wałbrzyszanie prowadzą w swojej grupie.