MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Seryjny włamywacz zatrzymany

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 6:37
Aktualizacja: 6:37
Autor: KO
Fot. Karolina Osińska
Wpadł na kradzieży roweru górskiego. Teraz dwudziestosiedmioletniemu wałbrzyszaninowi grozi nawet dziesięcioletnia odsiadka.

Mężczyzna jest podejrzany o włamanie do pomieszczenia piwnicznego pod koniec lutego i kradzież roweru górskiego. - W toku dalszych czynności policjanci udowodnili zatrzymanemu, że jest on również sprawcą jedenastu innych podobnych włamań - mówi nadkomisarz Jerzy Rzymek z wałbrzyskiej komendy. - Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Wałbrzyscy kryminalni zatrzymali złodzieja w jego miejscu zamieszkania przy ul. Braci Śniadeckich. Okazuje się, że specjalizował się on wyłącznie we włamaniach do piwnic, pomieszczeń gospodarczych oraz altan ogrodowych. Zatrzymany obszernie wyjaśnił policjantom szczegóły tych zdarzeń.

- Jak wynika z jego zeznań, jest on osobą samotną i kradzieże były jedynym jego źródłem zarobkowania. Kradł wszystko, co mógł łatwo sprzedać. Działał wyłącznie na terenie komisariatu I - relacjonuje nadkomisarz Rzymek. - Został umieszczony w policyjnym areszcie wałbrzyskiej komendy.

Czytaj również

Raport prezydenta

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Oszustwo wytropione

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~żebrak 18-04-2011 20:54
ale sukces chyba sam się zgłosił bo twierdzą że czyn o małej szkodliwości

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Nie zamierzała płacić

Totalnie pijani

Nagminnie łamią przepisy