MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 7 lipca
im. Cyryla, Metodego

Seminarium „Dolnośląskiej Sieci Wzornictwa Przemysłowego” w Szczawnie Zdroju

Wiadomości: REGION, Szczawno Zdrój
Czwartek, 22 listopada 2012, 12:32
Autor: opr. PAW
Fot. organizatorzy
W piątek 23 listopada w Dolnośląskim Parku Technologicznym T–Park w Szczawnie Zdroju odbędzie się seminarium „Wzornictwo w produkcji – korzyści, wdrożenie, wsparcie”.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorstw z regionu, a jego celem jest wskazanie wzornictwa przemysłowego jako dziedziny wiedzy umożliwiającej poprawę konkurencyjności opartej na innowacji. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Spotkanie będzie okazją do poznania specyfiki pracy projektantów współpracujących z przemysłem produkcyjnym, w tym odnoszących międzynarodowe sukcesy. Wykłady i prezentacje przybliżą także korzyści oraz metody wprowadzania wzornictwa przemysłowego do zarządzania rozwojem produktu i przedsiębiorstwa. Pokażą możliwości współpracy w tym zakresie z Katedrą Wzornictwa Przemysłowego wrocławskiej ASP, a także zaprezentują nowy projekt realizowany na Dolnym Śląsku wspierający nawiązywanie współpracy w zakresie innowacji wzorniczych.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli przedsiębiorstw, nauki oraz instytucji otoczenia biznesu, zainteresowanych tematyką wzornictwa przemysłowego na seminarium w Dolnośląskim Parku Technologicznym T-Park w Szczawnie Zdroju. Tematyka prezentacji w ramach seminarium została dobrana z uwzględnieniem specyfiki gospodarczej podregionu wałbrzyskiego.

Więcej informacji, program i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.innowacje.dolnyslask.pl.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres e-mail: wzornictwo@um.wroc.pl lub faksem: 71 777 7289. Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Miasto broni strażników

Nowe kawiarnie

Kary za prędkość

Jak Dolny Śląsk walczy z koronawirusem?

Relaksacyjny koncert

O tych zmianach należy pamiętać

Duda w Wałbrzychu

Ciekawie w lipcu