MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Sanatoria Dolnośląskie” wyróżnione

Wiadomości: REGION, Sokołowsko
Czwartek, 6 października 2011, 16:22
Aktualizacja: 16:22
Autor: PAW
Fot. użyczone
Spółka "Sanatoria Dolnośląskie" podczas obchodów XX–lecia Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych, które odbyły się w Konstancinie– Jeziornie, została wyróżniona Medalem „Zasłużony dla Gmin Uzdrowiskowych Rzeczpospolitej Polskiej".

Spółka „Sanatoria Dolnośląskie” została wyróżniona za wybitne zasługi dla rozwoju uzdrowisk polskich i aktywną działalność na rzecz Gmin Uzdrowiskowych RP.

Podczas XXXIII Zjazdu Balneologicznego, który odbył się w Nałęczowie, Prezes Zarządu Spółki - mgr Jerzy Więcek otrzymał z rak przedstawiciela Ministerstwa Zdrowia resortowe odznaczenie „Zasłużony dla Uzdrowisk Polskich”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nieszczelna butla

Wojenne wspomnienia

Koalicja zmobilizowana

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 6-10-2011 19:01
O Uzdrowisko Szczawno Jedlina wyróżnione gratulacje:)
~ 6-10-2011 19:31
No Szczawno Jedlina a Sanatoria Dolnośląskie to dwie rożne spółki. A za co oni dostali medal? Za ten syf na kołkach - stare obdrapane krzesła z skaji i brudne wanny i podłogi ?
~znawca tematu 6-10-2011 20:15
To chyba jakieś nieporozumienie. Prezes Jerzy Więcek wyrzucony na zbity pysk przez Radę Nadzorczą Uzdrowiska Szczawno-Jedlina na pewno na to nie zasłużył. To musi być jakaś straszna pomyłka. Takich ludzi się nie nagradza. Oni zasługują na potępienie. Wieczne potępienie.
~abc 6-10-2011 21:29
Skoro wyróżnienie przyznano to napewno tam pracują ludzie o wysokich kompetencjach, którzy swoimi czynami przyczynają się do rozwoju turystyki :)))
~dyzio3 6-10-2011 22:16
nagrody dostaje się za cos, więc widocznie prezes zasługiwał i tyle
~ 7-10-2011 13:23
Prezes Więcek nie był odwołany przez Radę Nadzorczą, ponieważ Rada nic do niego nie miała. Odwołali go urzędnicy PiS-u z Warszawy i posadzili na stołkach swoich: najpierw Panią Grzybowską, a zaraz po nim Pana Stanisławka, co z tej zabawy PiS-u wyszło każdy w Szczawnie już wie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nobel dla Tokarczuk!

Wałbrzych za KO

Centrum Uśmiechu

Wąskie ulice

Pola Nadziei