MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Salsoteka z nutką techno

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 15 sierpnia 2010, 15:49
Aktualizacja: 15:50
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. Dominika Krawczyk
Wydaje się, że salsa zagości na stałe w Tawernie 9 Fala. Wczoraj mieliśmy okazję wziąć udział w kolejnym wieczorze pełnym gorących latynoskich rytmów i pokazów tańca. Następny już 28 sierpnia.

- Staramy się tak mieszać muzykę, żeby na parkiecie cały czas było pełno – mówi Marcin Nosal z grupy Salsa Street Squad, który prowadził wczorajszą imprezę. – Trochę rock'n'rolla, latino i ostatnich hitów. Najchętniej cały czas puszczałbym salsę, ale nie wszyscy potrafią jeszcze do niej tańczyć – wyjaśnia, dodając, że ma nadzieję, iż cykliczność imprezy pozwoli tą sytuację nieco poprawić.

Salsa Street Squad to grupa założona w 2009 roku i jak mówi pan Marcin, złożona z tancerzy różnych stylów i z różnych miejscowości. O prawdziwości tych słów przekonali się wczorajsi goście 9 Fali, gdy w pewnym momencie tancerze na środku parkietu rozpoczęli prawdziwą breakdancową bitwę. Było gorąco i to nie tylko w przenośni – chwilami dosłownie brakowało powietrza. Nauka i pokazy tańca to stały element podobnych imprez, dlatego na większości gości nie zrobiły wrażenia. Miłym zaskoczeniem był natomiast prawdziwy kubański drink, serwowany na początku, energia i świeżość tancerzy oraz elektryzująca mieszanka muzyki, która poderwała z krzeseł nawet najbardziej opornych. Kolejny odcinek już za dwa tygodnie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wyłonili wykonawcę

Muzyczna Sobota

Kuchciński nie zaszkodził

Dyduch z numerem 1

Badora w trasie

Wystawa wałbrzyszanina

Złóż wniosek

Pieśni Moniuszki na kontrabas i fortepian w Szczawnie Zdroju