MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Sąd swoje, a oni swoje...

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 18 czerwca 2020, 6:46
Aktualizacja: Piątek, 19 czerwca 2020, 8:13
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W ciągu ostatnich dni wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwoje kierujących, którzy nie zastosowali się do zakazów sądowych i wsiedli „za kółko” swoich pojazdów.

15 czerwca przed godziną 20:00 policjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Sokołowskiego w Wałbrzychu 29-letnią mieszankę naszego miasta, która kierowała samochodem osobowym pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami.

Dzień później – po godzinie 23:00 – w Wałbrzychu na ul. Górnej funkcjonariusze prewencji sprawdzili natomiast wymagane uprawnienia u 29-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna kierujący motorowerem jechał nim pomimo orzeczonego przez sąd dożywotniego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. W przypadku popełnienia tego typu przestępstwa oboje kierujący mogą teraz trafić do więzienia na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

5
42%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
50%
Przeraża

Czytaj również

Wykorzystał nieuwagę

Petycja do prezydenta

Nerwy na wodzy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~olo 18-06-2020 8:10
Zabierać pojazdy jak jest zakaz kierowania , na stałe lub na okres kary w tym parking i holowanie płatne ,więcej ,, papierologi,, nie trzeba ,ewentualnie dla tych co jeszcze mają ,, wątki ,, dołek i pare pałek na grzbiet porządek priorytetem musi być

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny straci mandat?

Brave Kids znów w Wałbrzychu

Poczekają trzy miesiące

Wałbrzych spadł w rankingu

Sposób na życie