MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Ruszyły prace rewitalizacyjne na Placu Konstytucji 3 Maja w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 września 2011, 19:49
Aktualizacja: Piątek, 9 września 2011, 7:38
Autor: PAW
Fot. użyczone
Dzięki wsparciu finansowemu Toyoty Motor Manufacturing Poland sp. z o.o. rozpoczął się pierwszy etap rewitalizacji placu na Nowym Mieście.

Miejski Zakład Usług Komunalnych rozpoczął już prace przygotowawcze. Pracownicy MZUK przygotowują teren do nasadzeń zieleni. Niebawem Pl. Konstytucji będzie jednym z piękniejszych miejsc w dzielnicy. Planowany jest również udział wolontariuszy w rewitalizacji w dniach 23, 24, 30 września i 30 października.

O nowym projekcie ekologicznym realizowanym w Wałbrzychu można przeczytać na www.zielonywalbrzych.pl.

Czytaj również

Radny straci mandat?

Z nowym programem

Życzenia na rocznicę

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~jasiu 8-09-2011 22:17
jeśli jeszcze pozbędą się tradycyjnych 3 pijaczków (którym wiecznie do "czegoś" brakuje parę groszy, a przy tym pachną nieprzeciętnie) z ławki za kioskiem - to popieram w 100%
~ 9-09-2011 0:38
przesadzi się ich ;)
~!!!??? 9-09-2011 7:02
Natomiast skwerek przy ul. Psie Pole codziennie zawalony śmieciami mimo koszy i kontenerów w pobliżu. Naprzeciw policji sterty butelek po pijackich biesiadach.
~Andrzej 9-09-2011 10:00
A gdzie pytam jest społeczeństwo z Nowego miasta , dlaczego nie pogonią do pracy tzw. miejscowej policji , a już na pewno z 3 pijaczkami można sobie szybko i spokojnie załatwić sprawę . Piaskowogórzanie tak postawili sprawę jasno ,że pijaczkowie nie usiądą na ławkach w centrum . Polecam . A bałagan koło policji przy ul. Psie Pole należy zgłosić / złożyć obywatelska skargę na ten temat i na brak reakcji policji do \prezydenta Szełemeja , spróbujcie ludzie z Nowego Miasta , ruszcie tyłki a zobaczycie ,że warto i będzie szybciej porządek w Waszej dzielnicy jak myślicie . Ale trzeba chcieć a nie tylko narzekać .
~Andrzej 9-09-2011 10:17
A gdzie pytam jest społeczeństwo z Nowego miasta , dlaczego nie pogonią do pracy tzw. miejscowej policji , a już na pewno z 3 pijaczkami można sobie szybko i spokojnie załatwić sprawę . Piaskowogórzanie tak postawili sprawę jasno ,że pijaczkowie nie usiądą na ławkach w centrum . Polecam . A burdel koło policji przy ul. Psie Pole należy zgłosić / złożyć obywatelska skargę na ten temat i na brak reakcji policji do \prezydenta Szełemeja , spróbujcie ludzie z Nowego Miasta , ruszcie tyłki a zobaczycie ,że warto i będzie szybciej porządek w Waszej dzielnicy jak myślicie . Ale trzeba chcieć a nie tylko narzekać .
~Y@rmark 9-09-2011 13:09
Chodzi mi o plac przy Psim Polu pomiędzy ulicami Orzeszkowej i Samosierry. Pośrodku tego placu stał pomnik. Pytanie czy ktoś coś wie na ten temat. Jeśli tak to czyj ?
~gg 9-09-2011 15:03
Pomóżcie w głosowaniu na powstanie nowoczesnego placu zabaw w Wałbrzychu !!! Wszystko zależy od nas mieszkańców !!!! http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/918

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uważajce podczas kąpieli

Różnorodny asortyment

Lato w Palmiarni

Chodniki jak nowe

Zmarł symbol Wałbrzycha