MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ruszają przygotowania do WOŚP

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 16 listopada 2015, 11:42
Aktualizacja: Wtorek, 17 listopada 2015, 7:15
Autor: red
Fot. red
24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest organizowany pod hasłem „Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”. Orkiestra zagra 10 stycznia 2016 roku.

– Połączyliśmy siły. Wspólnie z Zespołem Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu już zabraliśmy się za organizację finału. Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotowuje wielkowośpowe atrakcje. Zbiórką i wolontariuszami zajmie się szkoła – mówi Joanna Kakuba, kierownik impresariatu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Osoby, które chcą kwestować, powinny zapoznać się z regulaminem wolontariusza oraz wypełnić ankietę i wysłać ją wraz ze zdjęciem na maila walbrzych.wosp@wp.pl lub przynieść do:

• Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury w Starej Kopalni, ul. Wysockiego 29 – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30 – 18.00;

• Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Palisadowa 48, Wałbrzych – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00

• Hufca Ziemi Wałbrzyskiej, ul. Przemysłowa 16 – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00.

Każdy wolontariusz musi przesłać podpisane imieniem i nazwiskiem zdjęcie na e-mail: walbrzych.wosp@wp.pl. Format JPG, min. 800×800 pikseli. Na zdjęciu musi być dokładnie widoczna twarz. Nie przyjmujemy zdjęć wykadrowanych z większej całości, z terenu, itp.

Liczba kwestujących jest ograniczona, zatem nie czekajcie do ostatniej chwili.

Organizatorzy już pracują nad programem „Wałbrzych dla WOŚP”. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół Goya, który zaprezentuje piosenki z nowej płyty. Do WOK można przynosić przedmioty, które będą licytowane podczas finału WOŚP.

Czytaj również

Smutny finał

Sezon w pełni

Obchodzili rocznicę

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~emigrant 16-11-2015 21:45
Tym razem nic nie napisze o Orkiestrze bo tylko naiwni nie widza co sie z Orkiestra stalo.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nobel dla Tokarczuk!

Większość za rządzącymi

Wałbrzych Przedsiębiorcom

Zamiast samochodu

Nietuzinkowa postać