MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szczawnie Zdroju

Wiadomości: REGION, Szczawno Zdrój
Czwartek, 3 września 2015, 14:19
Aktualizacja: 14:21
Autor: red
Fot. użyczone
1 września w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej –Curie w Szczawnie Zdroju uczniowie i nauczyciele uroczyście powitali nowy rok szkolny i nowych kolegów.

Od 1 września powiat wałbrzyski jest organem prowadzącym dla Zespołu Szkół w Głuszycy, a szkoła swoją nową siedzibę znalazła właśnie w Szczawnie Zdroju.

Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski przedstawił nowego dyrektora Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie - Piotra Kubickiego, powitał dyrekcję, nauczycieli i młodzież obu placówek życząc nauczycielom satysfakcjonujących chwil w pracy zawodowej, spokoju, wyrozumiałości i wytrwałości.
- Uczniom natomiast życzę, aby nadchodzące miesiące były nie tylko okresem wytężonej pracy, ale również czasem radości, zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych w przyszłym życiu zawodowym, nowych przyjaźni i szans, które spożytkujecie najlepiej jak tylko można - w co głęboko wierze – powiedział wicestarosta.

Życzenia na nowy rok pracy dla pracowników i uczniów złożyła również radna powiatu wałbrzyskiego Dorota Piotrzkowska.

Piotr Kubicki - dyrektor Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej – Curie - podziękował za trud i zaangażowanie oraz udzielone wsparcie Ilonie Mróz- pełniącej obowiązki dyrektora. W okresie wakacji w placówce prowadzone były intensywne prace remontowe. Szkoła ma nowe łazienki, wyremontowane alejki i miejsce na własną salę gimnastyczną.

Czytaj również

Życzenia na rocznicę

Zmarł symbol Wałbrzycha

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Bedzie taniej 3-09-2015 20:29
Szkola w gluszycy z siedzibą w szczawnie zdroju - k...wa tego jeszcze niegrali - to może starostwo i urząd w głuszycy zmienią siedibę na ratusz w wałbrzychu - bedzie taniej

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny straci mandat?

"Dziesiątka" pięknieje

Różnorodny asortyment

Wałbrzych spadł w rankingu

Z nowym programem