MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 26 maja
im. Filipa, Pauliny

Rolniku poszukaj innej pracy!

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Czwartek, 26 sierpnia 2010, 18:14
Aktualizacja: 18:14
Autor: red
„Czas na sukces” to projekt realizowany ze środków UE przez Europejskie Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych (SIS).

„Czas na sukces!" to projekt skierowany do kobiet i mężczyzn chcących odejść z rolnictwa. Skierowany jest on do osób zamieszkałych na Dolnym Śląsku.

Takie osoby dzięki temu projektowi mają możliwość zdobycia nowych umiejętności i znalezienia nowego zawodu. Zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu na przedstawicieli handlowych, specjalistów do spraw projektów unijnych, operatorów koparko-ładowarek. Mogą też uczestniczyć w szkoleniach językowych.

Udział w szkoleniu kończy się uzyskaniem certyfikatu dla wszystkich i egzaminem państwowym dla operatora koparko-ładowarki.

Miejsce i lokalizacja szkoleń będą dostosowane do oczekiwań uczestników.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniach proszone są o kontakt telefoniczny: 81/ 53-43-203 lub 81/ 53-43-200 lub mail: info@sis-dotacje.pl .

Więcej o SIS i projekcie na www.sis-dotacje.pl .

Czytaj również

Praca dla programistów w Wałbrzychu

Księgowość w kwarantannie

Więcej ludzi w autobusach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~sztyrlic i henio 27-08-2010 23:24
Cytat: Nieskończona różnorodność nakładających się tabel i grup danych, których dostarczają nam badania, często doprowadza konsultantów politycznych i specjalistów od marketingu do odbierania fałszywych sygnałów z rynku. A przynajmniej do komplikowania komunikatów w kampaniach reklamowych. Programy, które biorą pod uwagę siłę prostoty i spójności, bywają najczęściej skuteczne... Jack Trout, Steve Rivkin NAPRAWDĘ ? a dla kogo ? ROLNIKU... NIE ODDAWAJ ZIEMI OJCA!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lokale na sprzedaż

Życzenia dla pielęgniarek

Wałbrzych Centrum

Toyota Półmaraton Wałbrzych odwołany

Plac Grunwaldzki na nowo