Czytających: 5308

Wałbrzych, OSiR: Rojek bezkonkurencyjna w swojej kategorii

Wtorek, 30 marca 2010, 21:02
Aktualizacja: 22:44
Reprezentująca MKS Szczawno–Zdrój Aleksandra Rojek wygrała rozegrany w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji turniej mini tenisa w kategorii dziewcząt do 12 lat. Oczywiście bardzo dobrze spisali się także pozostali gracze z uzdrowiska oraz Atri Wałbrzych.

Do rywalizacji przystąpiło blisko 50 zawodników z całego regionu. Do Wałbrzycha przyjechały ekipy ze Złotoryi, Wrocławia oraz Zgorzelca.

W gronie dzieci do lat 10 najlepszy okazał się Kornel Zdaniuk z ZTT Złotoryja. Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Koralewski z tego samego klubu, a na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Sławińska z MKS-u Szczawno-Zdrój.

W grupie dziewcząt do lat 12 szans rywalkom nie dały zawodniczki z uzdrowiska, które zajęły pierwsze cztery pozycje. Złoto wywalczyła Aleksandra Rojek, srebro Magdalena Chrząszcz, a brąz Magdalena Zych.

W kategorii chłopców do lat 12 zwyciężył reprezentant ZTT Złotoryja - Wiktor Kubicz. Dwa kolejne miejsca na podium zajęli młodzi tenisiści Atri Wałbrzych. Hubert Górski był drugi, a Filip Seledyn trzeci.

Kategoria do lat 10 (chłopcy i dziewczęta)