MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rodzice się buntują

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 3 sierpnia 2010, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Autor: red
Niedawno 44–letni Krzysztof K. został uniewinniony w głośnym procesie, w który mężczyzna ten był oskarżony o zabicie 21–letniego Damiana, mieszkańca Strugi.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Krzysztof K. w okolicach jednej z dyskotek śmiertelnie ranił nożem 21-letniego Damiana. Taksówkarz został zatrzymany przez policję.

Podczas rozprawy przed sądem mężczyzna przyznał się do winy, ale twierdził, że śmiertelny cios nożem zadał w samoobronie. Biegli uznali, że Krzysztof K. nie był w tym momencie świadomy, tego co robi. Skład sędziowski uznał z kolei, że 44-latek działał w warunkach obrony koniecznej i uniewinnił Krzysztofa K.

Z wyrokiem nie zgadzają się rodzice 21-letniego Damiana. Już podczas ogłoszenia wyroku zapowiadali złożenie apelacji.
Rodzice Damiana zorganizowali koncert charytatywny, z którego pieniądze zostaną przeznaczone na wynajęcie adwokata. Bliscy Damiana zapowiadają, że się nie poddadzą i będą walczyć o sprawiedliwość.

Czytaj również

Falstart Górnika

Kładka – duże wrażenie

Zmiany na Noworudzkiej

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 3-08-2010 23:20
czekamy na sprawiedliwość, nie może być tak, że ktoś zabija czlowieka, jest uniewinniony i jeszcze z uśmiechem jedzie na wakacje ! otworzcie oczy! powinno byc jak w dawnych czasach, smierc za smierc!
~Józek 4-08-2010 10:46
Sprawiedliwość według wielu osób nie musi opierać się na prawdzie. Jeżeli sąd uznał, że taksówkarz działał w obronie własnej więc walczył o życie Skąd wiecie jak było w rzeczywistości? Żądacie tylko krwawego odwetu. Wszyscy Polacy mienią się być katolikami, ale krwawa zemsta jest dla nich najważniejsza. Gdzie nauki Chrystusa, który nakazywał wybaczać i nadstawiać drugi policzek?
~ 4-08-2010 12:58
a gdzie ty widziałes kogos z usmiechem jak jechał na wakacje??piszesz bzdury i tylko podkrecasz niezdrowy klimat i emocje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Krokiet na przyjaciela

Otwarci na inwestycje

Biegaj z prezydentem

Kiedy jelita idą w zaparte

Radni będą głosować w sprawie referendum