Wałbrzych: Rezerwy nie podołały

Niedziela, 22 grudnia 2019, 10:25
Aktualizacja: 14:44
Koszykarze Górnika II Wałbrzych przegrali wyraźnie u siebie z SMK Lubin 70–88.

Nasi wystąpili w tym meczu bez wzmocnień z pierwszego zespołu, który grał swój mecz w Pruszkowie i te braki były bardzo widoczne. Już w pierwszej kwarcie ekipa gości zbudowała 8-punktową przewagę (18-26), a w drugich 10 minutach biało-niebieskim niewiele udało się odrobić, bo zaledwie 2 punkty i po 20 minutach było 39-45. Jeszcze w trzeciej kwarcie młodzi wałbrzyszanie dzielnie stawiali czoła przeciwnikowi i po 30 minutach tliła się w nich jeszcze nadzieja na wygraną, bowiem przegrywali 55-65, ale ostatnie 10 minut rozwiało wszelkie wątpliwości i goście odnieśli zasłużoną wygraną.

Górnik II Wałbrzych - SMK Lubin 70-88 (18-26, 21-19, 16-20, 15-23)

Górnik: Jeziorowski 16, Niziński 16, Krzymiński 13, Stankiewicz 7, Rejek 5, Matusik 5, Szymański 4, Bedla 3, Kalinowski 1, Pieprzyk 0.