Wałbrzych: Rezerwy Górnika postraszyły Bielawiankę

Piątek, 14 września 2018, 9:26
Aktualizacja: 9:36
Autor: JAZ
A–klasowe rezerwy Górnika Wałbrzych w III rundzie Pucharu Polski grały z IV–ligową Bielawianką Bielawa.

Mecz od samego początku toczył się pod dyktando gości, którzy już w 5. minucie wyszli na prowadzenie. Szybkie wyrównanie i próba zepchnięcia rywala do defensywy, sprawiła, że Górnik stworzył kilka sytuacji bramkowych. Niewykorzystane okazje zemściły się na gospodarzach, którzy do przerwy przegrywali 1:2.

Druga część gry była bardziej otwarta. Obie ekipy stwarzały wiele sytuacji podbramkowych. W ostatecznym rozrachunku goście potrafili wykorzystać jedną, biało-niebieskim udało się trafić jedynie w poprzeczkę.

Górnik II Wałbrzych – Bielawianka Bielawa 1:3 (1:2)
5′ 35′ Prokop – 8′ Borowiec

Górnik II: Reczulski – Zaremba, Borowiec (89′ Budzyński), Bogacz, Jakacki, Młodziński (85′ Biskup), Niedźwiedzki (75′ Drążek), Dec, G. Michalak, Niemczyk, Mrowiec.