MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Renowacja kółka rowerowego

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 7 czerwca 2011, 7:02
Aktualizacja: 7:03
Autor: PAW
Fot. OSK Podzamcze
Mieszkańcy Podzamcza wyremontowali plac rowerowy, na którym teraz młodzi rowerzyści mogą uczyć się zasad jazdy jednośladem.

Dzięki realizacji projektu wolontariackiego przy współudziale Stowarzyszenia „Radość Życia”, Toyoty Manufacturing Poland i Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu, wyremontowano powierzchnię kółka rowerowego i naniesiono oznakowania drogowe.

Teraz młodzi rowerzyści mogą na placu zapoznawać się z obowiązującymi oznaczeniami drogowymi i uczyć się bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym.

Czytaj również

Na przekór pandemii

Efektywna kamera

Protestowali aktywiści

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~janek 7-06-2011 15:13
akcja pomoc z toyoty? ..... tak nauczmy dzieci jak poruszać sie po drodze, a potem wjedzie w nie jakaś toyotka z zacinajacym sie pedałem gazu, może akcja pomoc dla toyoty...
~tomek 7-06-2011 16:46
janek pilnuj swidniczki a nie zagladasz w te strony
~danio 7-06-2011 19:30
racja tomek :D
~wolontariusz 8-06-2011 7:38
Tak, może Ty [janek] sam zrobiłbyś jakiś projekt sam z siebie, a nie krytykował. Z tego co wiem to samochody same się nie prowadzą, a to że ludziom brakuje trochę oleju w głowie to inna sprawa. Oby więcej takich projektów, gdzie ktoś sam z własnej inicjatywy robi dla innych coś dobrego (przy małej pomocy finansowej sponsorów).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Obowiązuje zakaz kąpieli

Remontują Niepodległości

GCBK się spełnia

Przyjedzie Duda

Mogli zrywać czy też nie?