Czytających: 4155

Europa: Remis Polski ze Słowenią – cały mecz Igora Łasickiego

Wtorek, 8 maja 2012, 14:21
Aktualizacja: 14:22
W drugim meczu podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej do lat 17, Polska zremisowała ze Słowenią 1–1. Cały mecz w naszej reprezentacji rozegrał wychowanek Górnika Wałbrzych – Igor Łasicki.

W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała Belgię 1-0. W drugim swoim występie nasi zremisowali z gospodarzem turnieju, ekipą Słowenii 1-1. Prowadzenie dla Polski uzyskał Vincent Rabiega w 9. minucie, a wyrównał w 26. minucie Bian Paul Sauperl.

Igor Łasicki, mieszkaniec Boguszowa-Gorc, wychowanek Górnika Wałbrzych, a obecnie gracz Zagłębia Lubin, rozegrał pełen mecz.

W drugim meczu naszej grupy Holandia bezbramkowo zremisowała z Belgią. W czwartek Polska, na zakończenie meczów grupowych, zmierzy się z Holandią. Naszym do awansu do półfinałów wystarczy w tym meczu remis.