Czytających: 4279

Wałbrzych, OSiR: RC: W meczu na szczycie zwycięska Victoria

Wtorek, 5 stycznia 2010, 10:04
Aktualizacja: Środa, 6 stycznia 2010, 10:48
Do ciekawego pojedynku doszło podczas X kolejki Ronal Cup Ekstraligi. Trzecia drużyna tabeli Victoria podejmowała wicelidera Team Tatuśko i wygrała 3:2.

Mecz na szczycie Ronal Cup Ekstraligi pomiędzy Teamem Tatuśko oraz Victorią rozpoczął się od groźnych akcji pod obiema bramkami, jednak dopiero sytuacja z ostatnich sekund pierwszej części meczu przyniosła gola dla niedawnego lidera. Victoria objęła prowadzenie po bramce Rogowskiego w 14 minucie 57 sekundzie.

Początek drugiej odsłony należał do podopiecznych Mariusza Tatuśko. Najpierw Marszałek, a chwilę później Woźniak wyprowadzili Team na prowadzenie.

Victoria nabrała wiatru w żagle po przepięknym golu głową Rogowskiego. Jak się okazało zwycięską bramkę dla Victorii na 3 minut przed końcem spotkania zdobył Choma i Victoria wróciła do gry o mistrzostwo ligi.

W pozostałych pojedynkach Trans-Tatra uległa słabo spisującemu się do tej pory Rewelowi 2:4, ZRB Mazur bez problemów ograło Tesco 6:1, a PapTrans Willis rozgromił Faurecię 12:4.

Piłkarzem kolejki został Marcin Rogowski z Victorii, a bramkarzem kolejki wybrano Damiana Michno z tego samego zespołu.