MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 7 lipca
im. Cyryla, Metodego

Razem możemy więcej – dla Mikołaja

Wiadomości: Świdnica
Środa, 27 stycznia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W czwartek 28 stycznia 2016 roku odbędzie się, tym razem, koncert charytatywny w wykonaniu utalentowanej Pauliny Lendy wraz z jej zespołem „Kruki” oraz Dzierżoniowskim Studiem Wokalnym pod hasłem „Take me to chuch”.

Świąteczny klimat koncertu oraz brzmienia muzyki gospel wzbogacone słodkościami sprawią, że będzie to mile spędzony wieczór. I tym razem każdy, kto zakupi bilet-cegiełkę będzie mógł wygrać atrakcyjne upominki. Bilety do nabycia w 1 oddziale Banku Zachodniego w Świdnicy oraz w Świdnickiej Informacji Turystycznej. Koszt biletu – 20 zł.

To już kolejna inicjatywa wolontariuszy z 1 oddziału Banku Zachodniego w Świdnicy, których celem jest zebranie kwoty 60 000 zł na protezę dłoni dla 14-letniego Mikołaja. Mikołaj jest pogodnym i wesołym dzieckiem, uwielbia spędzać czas z opiekunami. Do jego ulubionych zajęć należy sport, a przede wszystkim gra w piłkę nożną. Do pełni szczęścia brakuje mu jednak lewej dłoni, bez której chłopiec się urodził. Posiadanie protezy to dla Mikołaja szansa na prowadzenie normalnego, aktywnego życia, co w jego przypadku po wszystkich nieszczęściach, które go dotychczas spotkały byłoby prezentem od losu.

Mikołaja wesprzeć można także dzieląc się 1% podatku. W zeznaniu podatkowym należy wpisać Nr KRS 0000; Cel szczegółowy: Mikołaj Prorok.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Miasto broni strażników

Kary za prędkość

Diamentowy certyfikat

Ewakuacja była konieczna

Odwołali burmistrza

Catering dietetyczny, trener personalny, a może ,,dieta cud”?

Pomóżmy Nadii

Przyjedzie Duda