MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Razem bezpieczniej

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 12:38
Aktualizacja: 12:41
Autor: aga
„Razem przeciw zagrożeniom”
Fot. mario
XIII edycja Międzygimnazjalnego Turnieju „Razem przeciw zagrożeniom” za nami. Celem imprezyi było promowanie wiedzy na temat unikania zagrożeń i promowanie zdrowego stylu życia.

Finał XIII Międzygimnazjalnego Turnieju „Razem przeciw zagrożeniom” przebiegał w atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Drużyny zmagały się w takich konkurencjach jak ślepe kubki, hokejowy bieg, sztafetowy tor przeszkód czy siatkówka koszykowa. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele sanepidu, straży granicznej, pożarnej, straży miejskiej i policji. Celem turnieju i uczestniczących w nim gości było promowanie prawidłowych postaw wśród młodych ludzi, dostarczanie wiedzy na temat unikania zagrożeń, promowanie zdrowego stylu życia, bez uzależnień, ale również dobra zabawa.
Uczestnicy oprócz udziału w konkurencjach sportowych musieli wykazać się wiedzą dotyczącą przepisów Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich, oznaczenia gaśnic, znajomości odległości granicy morskiej od linii brzegowej, czy z zakresu pracy Strażnika Miejskiego. Dzięki przygotowanym pytaniom komisja mogła ocenić, która szkoła najlepiej przygotowała się do konkursu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

Bezpieczeństwo w wakacje

Kto komisarzem w Boguszowie?

Promesa już wręczona

Przyjedzie Duda

Posprzątają śmieci

Nowe barierki

Regulują Szczawnik