Czytających: 5197

Poznań: Racketlon na medal

Środa, 1 czerwca 2016, 12:10
Aktualizacja: 12:11
W poznańskim klubie FAIRPLAYCE odbył się ogólnopolski turniej racketlona „Racketlon Cup 2016".

Startowało w nim około 40 zawodników z całej Polski. Bardzo dobry występ zaliczył wałbrzyszanin Michał Szymczak. Zajął bardzo dobre drugie miejsce w najwyższej kategorii - OPEN przegrywając w finale 66:55 z Rafałem Rykowskim, aktualnym Mistrzem Polski. Porażkę w finale powetował sobie w grze podwójnej mężczyzn, gdzie grając razem z M. Wajdą, wygrał cały turniej zdobywając pierwsze miejsce. W półfinale pokonali bardzo wyraźnie aktualnych Mistrzów Polski, a w finale bardzo mocną parę Rykowski/Flisikowski. W turnieju startował również inny wałbrzyszanin Adam Wymysłowski, który w kat. M 45 zajął czwarte miejsce.