Czytających: 4909

Oleszna: Przywieźli medale z Olesznej

Wtorek, 6 lipca 2010, 13:14
Aktualizacja: 13:14
Kolarze z naszego regionu wzięli udział w V Wyścigu MTB, który został zorganizowany tym razem w Olesznej.

W kategorii żakinie Marta Fryzowicz z LUKS Lider Stare Bogaczowice została sklasyfikowana na 3. miejscu. W kategorii młodziczek, które musiały pokonać trasę o długości 10,5 km, Karolina Wolska z Górnika Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice była 2. Za jej plecami uplasowały się koleżanki klubowe – Monika Lasota, Paulina Trębacz, Natalia Grochalska, Aleksandra Dmytrasz.

W rywalizacji młodzików wygrał kolarz Górnika Paweł Przewięda, a Kamil Gorzawski był 4. Wśród juniorek młodszych Urszula Czarnecka z Górnika została sklasyfikowana na 2. miejscu, a w bojach juniorów młodszych nasi reprezentanci wypadli przeciętnie. Oskar Makowski był 4., a Wojciech Głuszek zajął 5. miejsce. Wreszcie w ściganiu juniorów wystartowało dwoje zawodników Górnika. Wśród kobiet Justyna Kwiecińska minęła linię mety na 2. pozycji, a wśród chłopców Władysław Androsz był 5.