MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przygotuj się na zmiany w komunikacji w czasie Wszystkich Świętych

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 26 października 2011, 14:09
Aktualizacja: 17:56
Autor: PAW
Fot. PAW
Od 29 października do 2 listopada przewidywane są zmiany w komunikacji na terenie Wałbrzycha.

Od 29 października do 2 listopada ul. Sikorskiego: odcinek między ul. Przemysłową i Moniuszki: na wydzielonym pasie ruchu w odległości 20 metrów od skrzyżowania z ul. Przemysłową przy pasie rozdziału zostaną wyznaczone miejsca postojowe, odcinek między wiaduktem i ul. Przemysłową: na wydzielonych pasach ruchu do parkowania zostaną przeznaczone pasy skrajne, przy chodniku i pasie zieleni, dla ruchu pojazdów samochodowych pozostanie pas środkowy.

Od 30 października do 1 listopada ul. Przemysłowa: obowiązywać będzie zakaz ruchu w obu kierunkach z wyłączeniem autobusów komunikacji miejskiej i taksówek, w godzinach 8.00-18.00 obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania, pojazd pozostawiony w godzinach 8.00-18.00 zostanie usunięty na koszt właściciela.

1 listopada ul. Pułaskiego: obowiązywać będzie zakaz ruchu w obu kierunkach z wyłączeniem taksówek w godzinach 8.00-18.00. Odcinek między cmentarzami będzie trwale wygrodzony, nie będzie możliwy dojazd do cmentarza przy parafii Św. Barbary od strony ul. Pułaskiego; ul. Cmentarna: obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania na całej długości drogi; ul. Poznańska: obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania po stronie szkoły, na drodze dojazdowej do cmentarza obowiązywać będzie zakaz ruchu w obu kierunkach z wyłączeniem taksówek w godzinach 8.00-18.00.

Od 28 października do 4 listopada ul. Moniuszki: po stronie komisariatu, na odcinku od komisariatu do skrzyżowania z ul. Sikorskiego, zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania, na nieużytkowanym chodniku na ul. Moniuszki oraz na odcinku od skrzyżowania z ul. Południową do skrzyżowania z ulicą Sikorskiego, zostaną wyznaczone miejsca postojowe; ul. Wyszyńskiego: na odcinku od skrzyżowania z ul. Piętnastolecia do skrzyżowania z ul. Broniewskiego będzie wprowadzony zakaz zatrzymywania, po stronie kościoła przy ul. Wyszyńskiego na odcinku od ul. Wrocławskiej do Broniewskiego, zostaną wyznaczone miejsca postojowe; ul. Żeromskiego: obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania na odcinku od ul. Chałubińskiego do ul. Bema, na ulicy Bema zostaną wyznaczone miejsca postojowe; ul. Wańkowicza: obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania na odcinku od ul. Dubois do ul. Bema, ulica Piaskowa otwarta pozostanie dla ruchu do czasu zapewnienia przejezdności. W przypadku wystąpienia utrudnień w ruchu, ulice zostaną zamknięte dla ruchu przez Straż Miejską.

KOMUNIKACJA MIEJSKA:

Linia komunikacyjna "D":

Autobusy linii "D" kursować będą według specjalnego rozkładu jazdy. Od godz. 9.00 do godz. 18.00 autobusy linii "D" kursować będą na trasie wydłużonej, aż do ul. Beethovena przez ulice: Nowy Świat, Limanowskiego, Przemysłową.

Linia komunikacyjna nr,,2”:

Autobusy linii nr,,2” kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty.

Linia komunikacyjna nr,,4”:

Autobusy linii nr,,4” kursować będą wg specjalnego rozkładu jazdy od godziny 8.00 do 16.00.

Linia komunikacyjna nr,,5”:

Autobusy linii nr,,5” kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze.

Linia komunikacyjna nr,,14”:

Autobusy linii nr,,14” kursować będą wg rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze.

Linia komunikacyjna nr,,15”:

Autobusy linii nr,,15” kursować będą wg rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze.

Linia komunikacyjna nr „17”:

Autobus linii nr,,17” kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy od godziny 8.00 do 16.00.

Linia komunikacyjna nr,,18”:

Autobusy linii nr,,18” kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w dni wolne od pracy. Od godz. 7.30 do godz. 16.30 do obsługi linii skierowane zostaną dodatkowe dwa autobusy zwiększające częstotliwość kursowania.

Autobusy na liniach komunikacyjnych (linie nr 0, 8, 9, 10, 11, 12, 13) kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta.

Nad porządkiem i bezpieczeństwem mieszkańców i osób odwiedzających groby najbliższych czuwać będą funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji w Wałbrzychu.

Czytaj również

Nobel dla Tokarczuk!

Niepewny los basenu

Kradli prąd

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Slapot 26-10-2011 15:58
To ostatnie zadanie dla maszego miejskiego przewoznika. Bedzie jak za dawnych lat wypełnione autobusy scisk połamane kwiaty krzyki pasazerow oby awari niebyło .
~z walbrzycha 26-10-2011 17:34
do końca października kierowcy mają umowy, to chyba już ich ostatni przystanek [*]
~ 26-10-2011 21:51
A wy dalej kochajcie Posrancow i doktorka
~xxxx 27-10-2011 21:31
Po raz pierwszy w Święto Zmarłych są zmiany w komunikacji miejskiej?????????,jak czytam to mam takie wrażenie!!! och Panie Prezydencie nieładnie,ze tak Pan postępuje (;

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Kartka z wakacji"

Zrezygnujcie z plastiku!

Dyrektor ma pomysł

Problemy Podgórza

Koalicja zmobilizowana