MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 25 maja
im. Grzegorza, Magdaleny

Przekroczyli prędkość

Wiadomości: Wałbrzych/powiat wałbrzyski
Poniedziałek, 9 marca 2020, 9:27
Aktualizacja: Wtorek, 10 marca 2020, 8:25
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego w miniony piątek (6marca) wałbrzyscy policjanci prowadzili działania kontrolno–prewencyjne pod nazwą „Kaskadowy pomiar prędkości”. W trakcie działań funkcjonariusze ujawnili aż 33 kierowców niestosujących się do ograniczeń prędkości.

W piątkowych działaniach uczestniczyło 21 funkcjonariuszy wałbrzyskiej drogówki. Podczas całodniowych działań policjanci skontrowali 82 pojazdy i ujawnili 33 kierujących niestosujących się do ograniczeń prędkości. Warto podkreślić, że na terenie powiatu wałbrzyskiego podczas działań nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

Nadrzędnym celem akcji było ograniczenie liczby zdarzeń drogowych oraz eliminowanie z ruchu drogowego tych kierowców, którzy prowadzą pojazdy ze znacznie przekroczoną od dozwolonej prędkością lub w inny rażący sposób łamią obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Wynika to z faktu, że jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji na drogach jest nieprzestrzeganie przez kierujących dozwolonej prędkości jazdy.

Twoja reakcja na artykuł?

9
39%
Cieszy
1
4%
Hahaha
4
17%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
7
30%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wróci za kraty

Więcej tytoniu nie sprzeda

Wałbrzych Centrum

Raport prezydenta

Rozbiórka na Sobięcinie

Szkoła pnie się w górę

Motorowerem w radiowóz

Obwodnica w 45 %