MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Przeciw przemocy

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 21 października 2019, 13:50
Aktualizacja: Wtorek, 22 października 2019, 8:36
Autor: red
Fot. organizatorzy
Coraz częściej w Wałbrzychu można spotkać rozjechane zwierzę na ulicy, czy widać jak właściciele psów traktują zwierzęta będąc z nimi na spacerze.

- Jako, że próbuję pomagać zwierzętom jak tylko potrafię, bardzo mnie to dotyka, ponieważ zwierzęta czują to samo co ludzie, jestem całkowitym przeciwnikiem agresji wobec zwierząt, cyrków, w których są zwierzęta, a w naszym mieście co jakiś czas się takowe pojawiają.
Zwierzę to niewinna istota, która cierpi tylko i wyłącznie przez człowieka. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem, jak można być taką bestią dla zwierzęcia. Dlatego w piątek 8 listopada o godzinie 16.00 pod zegarem na Piaskowej Górze w Wałbrzychu postanowiłem wraz z niektórymi działaczami zorganizować protest przeciwko przemocy wobec zwierząt, a w szczególności w naszym mieście. Niech ludzie wiedzą, że to również nas interesuje i nikt nie zostanie bezkarny wobec takich czynów. Każda istota żyjącą zasługuje na miłość - zapowiada inicjator akcji Tomasz Sozański..

Twoja reakcja na artykuł?

12
92%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Zagospodarują dawną bibliotekę

Nadal bez oświetlenia

Premiera w Dramatycznym

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Nikt 21-10-2019 14:44
Tylko sadysta czerpie przyjemność z doręczenia kogokolwiek, ale wywyższanie zwierząt, stawianie ich na równi z ludźmi, czy nawet samo porównywanie jako istoty do człowieka jest g r z e c h e m ś m i e r t e l n y m przeciw Stwórcy albowiem tylko człowiek otrzymał od Pana duszę nieśmiertelną, a zwierzęta zostały mu dane ku pożytkowi, nie obrażajcie Pana i nie twôrzcie sobie bożków.
~Mariusz Fuks Kolanko 21-10-2019 16:39
do: ~Nikt (14:44)
Nie boje sie twoich grzechów i innych średniowiecznych zabobonow rodem z izraelskiej pustyni.
~gohciu 21-10-2019 16:49
`14.44 .... palnij się w ten, kk pusty łeb. Albo Pan cię pi....lnie. Żebyś przejrzał....
~teolog 21-10-2019 21:04
Czy przemoc wobec ludzi też jest zła, czy tylko ta wobec zwierząt ? Bo jeśli też, do czego się skłaniam, to musimy potępić posła Biedronia za przemoc sprzed lat wobec swojej mamy. Chyba, że niektórzy mają na to immunitet.
~olo 22-10-2019 8:00
Przemoc wobec ludzi jest zła ale wobec zwierząt jest źlejsza. Co do Posła Biedronia... Nie ciskaj kamienia na Posła Swojego Roberta Biedronia Kochanego. Jesli rodzice zafundowali mu traumę to powinienes mu współczuć i pomóc. A nie wbijasz mu noz miedzy żebra. Ten wyjatkowy czlowiek tyle dobrego zrobil dla naszej Ojczyzny. Wstyd i hańba!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zmarł symbol Wałbrzycha

Dawno tak nie padało...

Jak wybierać firany do pokoju?

Wybudują kładkę

Łowili aż miło