Czytających: 4344

Kraj: Przebieracz ze złotem

Wtorek, 9 kwietnia 2013, 13:40
Aktualizacja: 13:40
Duży sukces odniósł zapaśnik wałbrzyskiego Zagłębia Adam Przebieracz podczas rozgrywanych w Kostrzyniu nad Odrą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.

W kategorii 42 kg triumfował zapaśnik Zagłębia Adam Przebieracz, który nie dał swoim rywalom najmniejszych szans.

W kategorii 76 kg srebrny medal wywalczył zapaśnik klubu Ares Wałbrzych - Konrad Mazur, który w finale musiał uznać wyższość zapaśnika z Ukrainy. Zapaśnik Zagłębia Damian Strzelczyk w tej kategorii wagowej został sklasyfikowany na 7. pozycji.

W kategorii 100 kg na 10. miejscu zawody ukończył inny zawodnik Zagłębia – Dawid Puchalski.

Zawody miały bardzo silną obsadę, bowiem oprócz czołówki z naszego kraju w imprezie uczestniczyli zapaśnicy z Ukrainy, Czech, Litwy, Białorusi, Danii.