MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Protest przeciwko zwierzętom w cyrku

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 6 listopada 2015, 13:25
Aktualizacja: 14:10
Autor: red
Fot. organizatorzy/użyczone
Underground Wałbrzych na profilu społeczniościowym zainicjowało akcję mającą na celu wprowadzenie zakazu pokazów cyrkowych z udziałem zwierząt. Trwa zbieranie podpisów pod petycją.

PETYCJA: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=11477

"jeżeli w Wałbrzychu liczącym 100 tysięcy mieszkańców zbierze Pan 30 tysięcy podpisów o zakazie cyrkowym to Ja panu obiecuję, że przekonam całą radę miejską, aby taki zakaz wprowadzić." - radny Platformy Obywatelskiej Mariusz Kalinowski.

Do naszego pięknego miasta zawitał CYRK, który przywiózł ze sobą w klatkach zwierzęta, które po męczącej podróży, ciężkich tresurach za pomocą bicza zostaną zaprezentowane wałbrzyskiej publiczności przy temperaturze powyżej 30 stopni Celsjusza !

Razem z Wałbrzych Kopalnia Możliwości mówimy stanowczo NIE zwierzętom w cyrkach!

Pokażmy, że Wałbrzych jest solidarny z zwierzętami które cierpią...
Pokażmy, że Wałbrzych może być miastem europejskim, a jego mieszkańcy sprzeciwiają się rozrywkom sprzed kilku epok.

Wałbrzych, to my! Wałbrzyszanie muszą mieć swój głos!

tekst i foto: https://www.facebook.com/events/865890030166622/

Czytaj również

Paranienormalni już jutro!

Pożegnali lato

Zrezygnujcie z plastiku!

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~nosferatu 6-11-2015 14:59
Oczywiście jestem jak najbardziej za. Osobiście jednak, protestuje przeciwko pokazywaniu cyrku na Wiejskiej, tego nowego z Liroyem i Jarosławem w czołówce.
~azylP 7-11-2015 14:06
Niech teserzy zamienią się miejscami z tresowanymi. Taki cyrk! Jak ten na Wiejskiej Sczególnie dla występującego w nim PO Dawno nie był tresowany To będzie bolesne gwizdy razy tarzanie się w swoich odchodach Paru miało szczęście Dawno wykupieni przez zagraniczne cyrki występują w UE bez murów i krat Tu zamknięcie i te kraty głód w oczy Zaraz POżrą swojego tresera sami będą się oswajać Najgorsze przed nimi złowieszcze widmo kanibalizmu A nawozu przybywa Bez wielkiego POżeracza POzbyć się tego nie POtrafią Na POmoc Sld nie mogą liczyć bez diety sam zdycha sobie na wolności. Pesel? Tu wiadomo że nie wiadomo sprząta POdkłada czy robi nowe. A śmierdząca "karma" została! Będą musieli sami ją zeźreć muszą szybko szybko bo już nowi czyści treserzy chcą miejsca, żeby "coś" zostawić Co?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych z Kurdami

Prezydent podsumował

Spore zmiany w komunikacji

Nobel dla Tokarczuk!

Niepewny los basenu