MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Prosto w twarz

Wiadomości: REGION, Struga
Wtorek, 5 maja 2020, 11:46
Aktualizacja: Środa, 6 maja 2020, 8:12
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Dzielnicowi Komisariatu Policji V w Wałbrzychu zatrzymali w poprzednim tygodniu 29–letniego wałbrzyszanina, który w jednym z budynków w miejscowości Struga zaatakował 30–letniego mieszkańca tej miejscowości. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami twarzy trafił do szpitala.

Do niebezpiecznej dla życia i zdrowia sytuacji doszło w poprzedni wtorek po godzinie 19:00. Zdenerwowany, po nieudanej rozmowie ze swoją byłą partnerką, 29-latek zaatakował wychodzącego z mieszkania 30-latka uderzając go pięścią w twarz. Uderzenie było tak silne, że pokrzywdzony doznał poważniejszych obrażeń twarzy i trafił do szpitala.

Powiadomieni o przestępstwie dzielnicowi piątego komisariatu kilkadziesiąt minut później zatrzymali mężczyznę podejrzanego o popełnienie przestępstwa. 29-latek podczas czynności procesowych przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Wałbrzyszanin odpowie przed sądem za naruszenie u innej osoby czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

2
15%
Cieszy
1
8%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
23%
Złości
6
46%
Przeraża

Czytaj również

Zatrzymana na Malczewskiego

Chcą pieniędzy na stadion

Bez uprawnień

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~krzesło elektryczne 5-05-2020 22:27
Chuligaństwo powinno być ostro karane. Dlaczego z kodeksu wyeliminowano tortury ? Czy w imię zbiorowej naiwności nazywanej humanizmem , czy z powodu słabości charakterów osób tworzących kodeks ? Tortury byłyby najskuteczniejszym sposobem walki z przestępczością, gdyż łączą one karę jako tzw. należną odpłatę z reedukacją. Ze strachu przed nimi przestępcy unikali by recydywy.
~jbk 5-05-2020 23:21
hjahahah i tyle w tym temacie http://gooogle.com

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wędkarz amator

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha

Trzech wpadło

Zabrzmiał blues

Kibice chcą remontu