MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Projekcje w Kino „Zdrowie” w Sokołowsku

Wiadomości: REGION, Sokołowsko
Piątek, 14 października 2011, 8:00
Aktualizacja: 11:10
Autor: PAW
Fot. PAW
Już 19 października w Kino–Teatrze „Zdrowie" w Sokołowsku będzie miało miejsce kolejne wyjątkowe filmowe wydarzenie.

Objazdowe Kino Orange to cztery projekcje kinowe, w tym pokazy premierowe oraz atrakcyjna cena biletów. Hity kinowe można obejrzeć w najbliższej miejscowości, w kinie, w którym Krzysztof Kieślowski spędził dzieciństwo. To doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu w prawdziwym kinie.

Seanse odbywają się na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Miejsce wyświetlania filmu zamienia się tego dnia w prawdziwą salę kinową, udekorowaną czerwonym dywanem, jak podczas premiery filmowej.

Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież na poranek filmowy z projekcją animowanego filmu „Delfin Plum” - barwna, kolorowa przygoda Delfina, który rzuca wyzwanie złemu rekinowi. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli m.in.: Anna Dereszowska, Jerzy Kryszak oraz Robert Więckiewicz.

Starszej młodzieży i dorosłym polecamy trzy wyjątkowe polskie produkcje: „Lincz" - ekranizacja głośnej historii z Włodowy, gdzie mieszkańcy dokonali samosądu na lokalnym recydywiście, „Jak się pozbyć cellulitu" - najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza, jeden z największych polskich sukcesów kinematograficznych ubiegłego sezonu oraz premierowy pokaz filmu „Ki" - opowieść o młodej matce, chcącej po urodzinach dziecka wciąż korzystać z życia. Rewelacyjna, tytułowa rola Romy Gąsiorowskiej („Wojna polsko - ruska", „Londyńczycy", „Sala samobójców"), za którą otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na 36. FPFF w Gdyni i nominację do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

REPERTUAR:

12 października 2011

Kino-Teatr "Zdrowie", ul. Główna 36, Sokołowsko
- 9.00 - "Delfin Plum"; cena biletu - 11 zł. (bilet dla grup powyżej 15 osób - 10 zł.)
- 11.00 - "Lincz"; cena biletu - 7 zł.
- 17.00 - "Jak się pozbyć cellulitu"; cena biletu - 7 zł.
- 19.00 - "Ki"; cena biletu - 11 zł. (bilet dla grup powyżej 15 osób - 10 zł.)

Czytaj również

Zrezygnujcie z plastiku!

Nobel dla Tokarczuk!

Kamieniecka oddana

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 14-10-2011 15:14
w wałbrzychu kina padly a w sokołowsku otwieraja, oby takich inicjatyw w tym miasteczku było wiecej, wkońcu ktos ma do zaoferowania cos wiecej niż tylko smętny shopping
~Do Narzekacza u góry 14-10-2011 19:56
Jakie kina padły w Wałbrzychu ostatnio, bo jakoś nie ogarniam ! A w nowej ramówce APOLLA prawdziwa gratka dla KINOMANIAKÓW przez duże "K", nowy Almodovar czy polski Daas ;-) MNIEJ NARZEKANIA I PIERDZENIA W STOŁEK, WIĘCEJ POZYTYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Teatr w szkołach

Niepewny los basenu

Wyraźnie na PiS

Disco rządzi!

Soyka dla wałbrzyszan