MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Powitali wiosnę

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 16:08
Autor: red
Fot. Kazimierz Masiuk
W sobotę 2 kwietnia miłośnicy turystyki uczestniczyli w XII Inauguracji Sezonu Turystycznego “Powitanie Wiosny na Dzikowcu – bądź bezpieczny na szlaku”.

W tym roku Inauguracja rozpoczęła się od pieszych wycieczek, których celem był Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny Góra Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach. Na miejscu odbyły się prelekcje, pokazy multimedialne oraz występy artystyczne. Kolejnym punktem dnia był przejazd koleją oraz wspólne śpiewy przy ognisku z kiełbaskami.

Czytaj również

Życzenia dla pielęgniarek

Zrobili chodniki

Opieka nad niepełnosprawnymi

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 5-04-2016 11:27
Wspaniała impreza organizowana od lat przez OSir i panią Budz. Tylko pogratulować. Brakuje mi tylko jednego- młodzieży. Uważam, że szkoły Boguszowa-Gorc powinny brać udział w takich imprezach. Nauczyciele geografii, biologii i w-f powinni motywować uczniow do brania udziału w takich imprazach. Można było wybrać grupy chętnych uczniów i wraz z nauczycielami wziąć udział w tej imprazie.
~Były Gorczanin z Francji 5-04-2016 11:33
Brawo. szkoda, że mieszkam tak daleko i nie mogłem wziac udzialu w tej imprazie. Ela- tak trzymaj. Pamietam pana Plonke, nauczyciela geografii z Gorc. facet wspanialy nauczyciel, potrafiacy zarazic mlodziez swoja pasja- poznawania okolicy, wypad w nasze gory. teraz takich nauczycieli juz nie ma, a szkoda. Gdzie w tej imprazie mlodzi ludzie. nauczyciele geografii dajcie im przyklad i ruszcie z nimi w plener. Moja siostra mieszka w Gorcach i opowiada mi jak wyglada obecnie nauka geografii. Nie ma juz prawdziwych belfrow z powolania.
~Basia/ Gorce 5-04-2016 17:45
Do Byly Gorczanin z Francji- dzięki za przypomnienie pana Płonki. Masz racje, to był prawdziwy nauczyciel z powołania. Pamiętam SKKT które prowadził i nasze wycieczki. Miło powspominać. Do Eli Bieniek- szoda, że mieszkam tak daleko. Chętnie wzięłabym udział w tej imprezie. Pozdrowienia z Warszawy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Minister w Wałbrzychu

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Koniec sezonu WST

Zostań Terytorialsem

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje