MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Powalone drzewa w Starych Bogaczowicach

Wiadomości: Stare Bogaczowice
Niedziela, 2 lutego 2014, 6:20
Aktualizacja: 7:31
Autor: opr. red.
Fot. użyczone
Wczoraj w miejscowości Stare Bogaczowice wiatr powalił dwa duże drzewa. Jedno z drzew zostało wyrwane z korzeniami, natomiast drugie zostało złamane około półtora metra nad ziemią.

Droga nr 375 na odcinku Stare Bogaczowice-Struga była całkowicie nieprzejezdna, przez co utworzył się sznur samochodów oczekujący na odblokowanie drogi. Jako że drzewo zablokowało drogę prowadzącą w kierunku Dobromierza i Świebodzic - kierujący pojazdami byli zmuszeni korzystać z wąskich dróg gminnych. Na miejsce przybyła jednostka OSP Stare Bogaczowice, która starała się jak najszybciej odblokować drogę.

Oba zdarzenia miały miejsce na odcinku zaledwie 500 metrów. Aktualnie droga jest przejezdna. W regionie nadal notuje się silne podmuchy wiatru.

FOTO: MARTA ZARZECZNA

Czytaj również

Miasto broni strażników

Przypominajka dla turystów

Książ zapłaci czynsz

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~po co to 3-02-2014 10:11
Jedno złamane drzewo i 40 zdjęć? To przesada.
~ja 3-02-2014 12:25
widzisz jest 40 i sam wszystkie obejrzałeś prawda? Naucz się czytać ze zrozumieniem-były dwa drzewa. Po obejrzeniu zdjęć też powinieneś zatrybić, że są dwa. Jak widzisz 40 zdjęć jest potrzebne dla Ciebie i mam wrażenie, że to i tak za mało, bo i tak nie garnąłeś tematu. Musi być jeszcze więcej zdjęć, abyś dostrzegł że są to zdjęcia dwóch sytuacji a nie jednej. Łączysz wątki czy to tez jest za trudne?
~toja 7-02-2014 17:22
tam kiedys ktos zginie i wtenczas zrobia porzaderk z tymi suchymi. Bedzie wielkie zaskoczenie!!!!!!!!!!!!!
~gosc2 8-02-2014 19:13
Tyle zdjęć,nie wiem czy zauważyłeś,że każde jest inne. Są to dwie sytuacje.Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem. :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nieco inne zakończenie

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Wyborcza loteria

Duda w Wałbrzychu

Czas na powiat