MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Potrącił kobietę, bo chciała unieważnić umowę

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 9 października 2015, 13:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 października 2015, 8:28
Autor: opr.red.
Fot. red.
Zarzut uszkodzenia ciała jeszcze dziś usłyszy 21–letni mieszkaniec Rybnika. Mężczyzna potrącił kobietę, która chciała anulować podpisana chwilę wcześniej umowę na zmianę operatora dostawcy energii elektrycznej.

Do policyjnego aresztu trafił 21-letni mieszkaniec Rybnika. Mężczyzna jako pracownik firmy energetycznej wszedł do mieszkania 61-letniej Wałbrzyszanki i zawarł z nią umowę na zmianę operatora dostawcy energii elektrycznej. Po jego wyjściu z mieszkania, kobieta wybiegła za nim chcąc unieważnić zawartą umowę. Stanęła obok samochodu kierowanego przez 21-latka. Ten nie chcąc dyskutować z kobieta, a tym bardziej anulować zawartej umowy, ruszając potracił 61-latke, po czym uciekł.

Kobieta w wyniku potracenia trafiła do szpitala, gdzie lekarz stwierdził złamanie lewej nogi na wysokości uda. Mężczyzna po 15 min wrócił na miejsce zdarzenia, został zatrzymany przez powiadomionych już funkcjonariuszy policji. Obecnie śledczy pracują nad sprawą zbierając materiał dowodowy. Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzuty uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Nieodpowiedzialni kierowcy

Oszukane wałbrzyszanki

Starszy mężczyzna przeszarżował

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ala 10-10-2015 10:15
Tepic przedstawicieli handlowych, sa zagrozeniem dla kraju, połasili sie na sowite wynagrodzenie ale reprezentuja obce kapitały- zdrajcy, sa zagrozeniem na drogach nie respektuja przepisów. W wielu przypadkach działają na szkode obywatela nieświadomego, nie znajacego przepisow prawa- bo nie musi znac, a Państwo ma obowiązek chronic i pomogac w takich sytuacjach,ale mamy co mamy- rozpierdziel. Dzwonią ci co chwile jakies durne reklamy przedstawiają,po ulicach jakies złomy ......- ch owki, co to ma być, włąża na głowe i do domu nie zważajac na nic- ich interesują liczby. PH to zagrożenie RP
~wer 10-10-2015 17:22
Pewnie naćpany...
~Marek 10-10-2015 19:35
Sorry,ale takie mamy prawo.Moją matkę też tak chcieli przekręcić i namówili ją na zmianę dostawcy prądu.Na szczęście odwiedziłem ją tego dnia i zdążyłem podrzeć podpisaną już umowę a złodziejską parę spuściłem po schodach.Niestety starsi ludzie najczęściej zostają ofiarami cynicznych cwaniaków,bo nie są zorientowani o co chodzi.Niech spróbują z młodszymi to zobaczą czy im się uda.
~ludzie, gdzie macie rozum 10-10-2015 19:58
Podpisała umowę , po czym doznała olśnienia i wybiegła, by ją unieważnić???? A bidak aż z Rybnika specjalnie przyjechał!
~ 12-10-2015 16:20
najpierw sie trzeba dowiedziec calej prawdy a potem sie wypowiadac na ten temat

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Złodzieje zatrzymani

Zagospodarowali szczyt

Bezpieczeństwo w wakacje

Grzywna za papierosy