MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poszukiwania zaginionego 13–latka zakończone sukcesem

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 25 marca 2019, 13:52
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz podległych komisariatów poszukiwali w minioną sobotę 13–letniego wychowanka jednego z wałbrzyskich domów dziecka. Zaginięcie małoletniego zgłosił pracownik placówki. Funkcjonariusze dzięki swojemu zaangażowaniu oraz przy wsparciu Grupy Poszukiwawczo–Ratowicznej OSP Wałbrzych w godzinach popołudniowych odnaleźli chłopca.

Każde zgłoszenie o zaginięciu policjanci traktują bardzo poważnie. Dlatego niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu podjął decyzję o rozpoczęciu działań poszukiwawczych. Mundurowi w nocy sprawdzili wiele miejsc, w których najczęściej pojawiał się małoletni. Rysopis nastolatka otrzymali funkcjonariusze Straży Miejskiej, operatorzy miejskiego monitoringu, a także taksówkarze.

W toku wykonywania kolejnych czynności funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy współpracy z profilerem Grupy Poszukiwawczo-Ratowicznej Ochotniczej Straży Pożarnej w Wałbrzychu ostatecznie ustalili, gdzie może przebywać małoletni i udali się pod wskazany adres. Okazało się, że 13-latek nie wrócił na noc do domu dziecka i odwiedził swojego rówieśnika mieszkającego na Białym Kamieniu. Na szczęście małoletniemu nic się nie stało. Był cały i zdrowy. Po zakończonych poszukiwaniach został przez policjantów odwieziony do placówki wychowawczej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
75%
Złości
1
25%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ukradł z posesji motorower, ale wpadł w ręce stróżów prawa

Chcą zlikwidować piece

Talenty Azji dla księżnej Daisy

Kolejne listy gończe wystawione

Zmienią zasady parkowania

Otwarcie nad zalewem

Piłkarska klasa okręgowa: MKS blisko spadku

Policjanci pierwszego komisariatu odzyskali zaciski samochodowe wartości blisko 21 tysięcy złotych