MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 1 czerwca
im. Jakuba, Konrada

Posprzątają gminę

Wiadomości: REGION, Stare Bogaczowice
Czwartek, 19 września 2019, 6:47
Aktualizacja: Piątek, 20 września 2019, 9:10
Autor: red
Fot. organizatorzy
W gminie Stare Bogaczowice w ramach projektu „Czysta gmina – zdrowa gmina” odbędzie się kolejne wydarzenie związane z jego realizacją.

Już w najbliższy piątek 20 września 2019 od godz. 9.00 zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji sprzątania świata w gminie Stare Bogaczowice. Start spod Szkoły Podstawowej Stare Bogaczowice o godz. 9.00 – dla każdego zapewniają organizatorzy rękawiczki ochronne i worki na śmieci.

Z kolei 26 września 2019 zapraszamy na III lekcji w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach. Dla uczniów klas V-VIII zostanie zorganizowany konkurs wiedzy ekologicznej, w którym na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Projekt realizowany przez Gminne Centrum Biblioteczno – Kulturalne w Starych Bogaczowicach, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Raport prezydenta

Groził morderstwem

Trzy promile u 45–latki

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~optymista 19-09-2019 20:21
akcje "Sprzątanie świata" znają wszyscy. Jej znaczenie dalece wykracza poza wymiar praktyczny, tj. zbierania śmieci w lasach, parkach, etc. Głównym pożytkiem takich akcji jest uczenie dzieci właściwych zachowań. Niby banał, ale nie. W dzisiejszym świecie rodzice nie zawsze mają czas/ochotę/wiedzę na pokazywanie swoim dzieciom tego co ważne. Dla promotorów takich akcji wielkie brawa.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Hale po nowemu

Czwarta ofiara

Ranking kredytów gotówkowych

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje