MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Posłanka pilotuje sprawę prywatyzacji

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 26 grudnia 2010, 9:34
Aktualizacja: 9:35
Autor: red
Katarzyna Mrzygłocka
Fot. red
Posłanka Katarzyna Mrzygłocka przygląda się procesowi prywatyzacji uzdrowiska Szczawno–Jedlina oraz Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria”.

Jak podaje strona internetowa posłanki Katarzyny Mrzygłockiej, z taką prośbą wystąpiły związki zawodowe, które funkcjonują w zakładach koksowniczych oraz w uzdrowisku.

- Jestem już po pierwszych rozmowach w Ministerstwie Skarbu, procesy prywatyzacyjne są w toku i wszystko odbywa się zgodnie z przepisami. Dopiero, gdy dojdzie do szczegółów, będzie czas na ustalenia dotyczące pracowników. Będę się starała, aby jak najwięcej z nich utrzymało zatrudnienie. Ważne jest dla mnie to, że związkowcy doskonale rozumieją, jakie są prawa ekonomii i są gotowi do, często trudnych, kompromisów - mówi Mrzygłocka.

Czytaj również

Ortopedia nie przyjmuje

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Raport prezydenta

Komentarze (14) Dodaj komentarz

~ste 26-12-2010 10:33
Tak... przygląda się czy wszystko idzie zgodnie z jej planem, żeby czasem ktoś z po za układu się nie wtrącał. Tak samo jak wykonanie oświetlenia na Andersa dziwnym trafem wygrała firma M..... z białego kamienia. A jak ktoś ma chęć to niech sprawdzi jakie są powiązania między tą panią z góry, a tą firmą (kto jest jej właścicielem) i kto tak bardzo był za remontem ulicy Andersa :) Nie wierze już w nic... same układy układy i jeszcze raz ukłdy. Zero uczciwości w tym mieście. Wszystko jest załatwiane po układzie i znajomościach.
~oko 26-12-2010 11:04
Ta pani kilkanaście lat temu "weszła do polityki", bo jej mąż był kolegą Zbysia Ch., który nie chciał aby z drugiego miejsca - tzn. zaraz po nim - z jego listy wystartowała Lilla G. (prawniczka, była burmistrz Żarowa, inteligentniejsza od niego samego)... Dlatego po znajomości - tak na 90 % - załatwił pani Kasi fuchę posłanki... Nic nie dzieje się przypadkiem... tym bardziej w wałbrzyskiej polityce !!! To, że ta pani ma taki dobrotliwy wyraz twarzy nie znaczy, że nie potrafi zadbać o "swoje" interesy... Plus dla niej jest tylko taki, iż "przy okazji" potrafi niekiedy załatwić coś dla szarego człowieczka z - oraz dla samego - Wałbrzycha.
~antylolo 26-12-2010 11:42
Lolo teraz żeby zdyskretydować kolejną osobę z PO, wyciągnie pewnie sekstaśmy z panią posłanką
~wyborca 26-12-2010 13:14
Mówcie, co chcecie, ale ja Kaśkę znam z pracy zawodowej. Ona jest ok. pod każdym względem. Jakie to ma znaczenie kiedy weszła do polityki, ważne, że robi to co do niej należy i aż nadto.
~do "wyborcy" 26-12-2010 13:35
Twój nick: "wyborca" świadczy o tym w jakiej nieświadomości żyjesz... w jakim matriksie... Nazywając się WYBORCĄ jesteś przekonana/y, że wybierasz ... i nie chcesz wiedzieć, iż - być może - na kartce wyborczej, którą wrzuciłaś do urny ktoś dopisał drugi krzyżyk aby głos uznano za nie ważny... No chyba, ze głos był na fajną Kaśkę, którą znasz "z pracy zawodowej"... a głosów oddanych na nią nikt nie unieważniał !!!
~ktoś 26-12-2010 22:01
Nareszcie może zabłysnąć, zawsze stała w cieniu kolegi L..., zobaczymy za jakiś czas kogo uszczęśliwi członkostwem w radach prywatyzowanych zkładów?
~benkmen 27-12-2010 0:37
Mo-Brukowi też się Mała Kaśka zaczęła przyglądać. I ta zabawa jej się już znudzila. Ma teraz inną i jest gitm, czyli kit.
~ 27-12-2010 13:42
"Posłanka Katarzyna Mrzygłocka przygląda się procesowi prywatyzacji uzdrowiska Szczawno–Jedlina oraz Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria”."...tylko jak to się skończy? Podzieli los kolegów...
~ekonmista 27-12-2010 15:33
A jakie ona ma kwalifikacje ma w tym względzie? Mandat poselski nie jest wyynacznikiem jej kompetencji w tej sprawie...
~do ekonomisty 27-12-2010 18:02
Jest magistrem ekonomii absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (akltualnie Uniwersytet Ekonomiczny)... i co zatkało kakało (cacao) ?!
~andradina 27-12-2010 19:18
dobrze że Longin 8 lat temu pozwolił jej wystartowac w wyborach ze swojej listy bo gdyby nie on to nikt nigdy o tej pani by nie słyszał.Pani poseł się przygląda-no,to naprawdę wyglada kolosalnego wysiłku!
~alek 28-12-2010 14:09
tak przypominam sobie gdyby longin jej reki nie podal to by dzisiaj nie byal poslem ciekawe czy to ja mial kruczek na mysli mowiac, ze longin ciagnal za soba nieodpowiednie osoby, chyba tak
~anoda 28-12-2010 16:19
a moze pani poseł przyjrzała by się nie oswietlonym ulicom Wałbrzycha za które to odpowiada firma jej męża?
~ja 29-12-2010 8:25
Sygnalizacja świetlna przy Netto też jest potrzebna jak zającowi dzwonek.Ale cóż, instalację wykonała firma męża pani M.I już wiecie,że jest potrzebne migające żółte światełko.Na takie inwestycje są pieniądze.Żenada,prawda?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Strefa szkoli zdalnie

Toyota zwiększy zatrudnienie

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Nagminnie łamią przepisy

Minister w Wałbrzychu