MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 5 czerwca
im. Walerii, Waltera

Posiadał i handlował

Wiadomości: REGION, Jedlina-Zdrój
Czwartek, 5 września 2019, 6:48
Aktualizacja: 15:51
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
19–letni mieszkaniec Jedliny–Zdroju został zatrzymany w miniona niedzielę po północy przez policjantów Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie środki odurzające w postaci marihuany, a następnie udowodnili także handel narkotykami.

Policjanci prewencji podczas pełnienia służby w porze nocnej udali się w rejon ul. Głuszyckiej w Wałbrzychu. Zauważyli idącego tą ulicą 19-latka i postanowili go wylegitymować. Na widok funkcjonariuszy młody wałbrzyszanin zaczął nerwowo się zachowywać i schował coś do kieszeni spodni. Mundurowi podczas dalszych czynności ustalili, że było to zawiniątko ze środkami odurzającymi w postaci marihuany, dlatego też młodociany przestępca trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy.

Dalsze czynności procesowe wykonywali z podejrzanym policjanci drugiego komisariatu. Podczas przeszukania mieszkania jedlinianina funkcjonariusze odnaleźli ukryty w lodówce pojemnik z narkotykami. Można było z nich uzyskać ponad 100 porcji handlowych środków odurzających w postaci marihuany. Policjanci udowodnili 19-latkowi także handel narkotykami.

Mieszkaniec Jedliny-Zdroju podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionych czynów. Za posiadanie narkotyków i handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem. Za kraty więzienia może trafić na 3 lata.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Sklepowi złodzieje

Posiedzi za cukierki i whisky

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Jan 5-09-2019 9:10
Hitler armii swej dawał w postaci tabletek amfetamine ile kto chciał ,po pewnym okresie żołnierze sie uzaleznili i szli do przodu aż zima i warunki syberyjskie powstrzymały hitlerowców, czyli moc w prochach jest nadzwyczajna
~dura lex 5-09-2019 10:28
Ostatnie zdanie jest nieprawdziwe. Powinno brzmieć : "... na karę pozbawienia wolności od lat 3...".
~mm69 9-09-2019 11:32
DO Jana - czyli widzisz nie do końca jest ta moc nadzwyczajna bo w pewnym momencie organizm /hitlerowcy/ wysiadł i skończyło się tragedią dla organizmu. hehe. A swoją drogą ta gimbaza jest tak pusta że nosi to jak pierogi na wynos z baru mlecznego - toż głupi rower , plecak i nie wiem czy mundurowi by dogonili. Puste to jak bęben Rolling Stones.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zdrojowy zaprasza

Zniszczył zanim ukradł

Butelką rozbił szybę

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Niczym nie pogardził