Zalogowanych: 6

Głogów: Porażka z Polkowicami w meczu kontrolnym

Czwartek, 7 lutego 2013, 14:34
Aktualizacja: 14:35
Piłkarze II–ligowego Górnika Wałbrzych ulegli w kolejnym meczu sparingowym KS–owi Polkowice 0–3.

Mecz odbył się w Głogowie. Rywalem biało-niebieskich był inny zespół z II ligi zachodniej – KS Polkowice. I to zespół z Polkowic zaprezentował się w tym spotkaniu z dużo lepszej strony, choć trzeba uczciwie przyznać, że z tej porażki nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków, bowiem nasza drużyna jest po ciężkim obozie kondycyjnym i forma dopiero teraz powinna powoli rosnąć.

Pierwsza połowa meczu kontrolnego była w miarę wyrównana. W drugiej części już znacznie lepiej radzili sobie gracze Polkowic, którzy zaaplikowali naszym 3 gole. Na domiar złego w tym spotkaniu kontuzji barku doznał Michał Oświęcimka. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, ile potrwa przerwa w grze tego piłkarza.

KS Polkowice - Górnik Wałbrzych 3-0 (0-0)